Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
47%

Kevés alvás max a fejedben okoz hosszabbtávú károsodást, nem a lábaidban! Szellemi képességek romlása, pszichés problémák, de ezek visszafordíthatók.

Élj egészségesen, hasznodra válik.

febr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
47%
Kár, hogy nem osztogatják receptre a welness hétvégéket, neked csak az segítene.
febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg hipochondria ellen a tarkóra mért közepesen erős ütés valami jónevű full fém ásólapáttal.
febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 A kérdező kommentje:
10-es de jó, hogy ezzel kezdtem, hogy a vérem rendben van...
febr. 24. 16:09
 15/87 A kérdező kommentje:
11-es Tehát ha hónapokig fele annyit alszol, mint kéne és utána sem viszed túlzásba, akkor nem lesz semmi következménye a fizikumodra nézve, oké én sajnos másként tapasztalom és ön se próbálja ki.
febr. 24. 16:11
 16/87 A kérdező kommentje:
13-as Ez még szociopátia ellen sem válna be, tehát neked sem javasolnám.
febr. 24. 16:12
 17/87 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen az jó,csak nem írtad miket néztek.
febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 anonim ***** válasza:
Szerintem a kialvatlanság nem okoz visszafordíthatatlan fizikális károsodást.
febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:

8-as és 11-es vagyok. Megadtam a választ. Neked nem orvosi vizsgálat kell, hanem pihenés, egészséges étkezés és vitaminok.

Az emberiség nagyobbik fele kialvatlan. Ezen semmilyen orvosi vizsgálat nem segít, csak az életmódváltoztatás.

febr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 A kérdező kommentje:
17-es a vast nézték leginkább, de ilyenkor néznek mindent ami a vérben van.
febr. 24. 19:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!