Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:
59%

Energiahiányod van. Leírtad, nagyjából oké minden.

Szerintem van a közeledben min. 1 ember, aki energiavámpír.

Nárcisztikus zavara van, ilyesmi.

Ne menj pszichiáterhez, csak akkor, ha vállalod, hogy az tablettát fog szedetni veled, ami nem biztos, hogy oki kezelés.

Ha van olyan olyanok a közeledben, akik miatt te elfojtasz érzéseket, vagy elvárásuk miatt nem tudsz önmagad lenni, dolgokat adsz fel, nem éled azt az életet amit akarsz, akkor inkább pszichológushoz menj.

Ha nincs ilyen ember ott veled, akkor lehet, hogy nem tudod észlelni, hogy van, ezt a pszichológussal ki tudjátok deríteni.Gyomor panaszokat okozhat stressz is, de a múltban történtek amiket nem tudsz elfogadni, megemészteni.

Pszichiáterhez végső esetben menj, az nem ilyesmire van amit leírsz.

febr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire hihetünk a kísérleteknek, de a kávét nem szórakozásból iszom, hanem mert muszáj, tekintve hogy nem az ágyban töltöm az egész napomat, önmagában a kávék is édeskevesek lennének. Visszérről nem tudok, de gondolom ha neurológiára bejutok, azt is megnézik de kötve hiszem hogy ilyesmiről lenne szó.
febr. 29. 23:16
 63/87 A kérdező kommentje:
61-es Nézd az energiavámpírsággal, nárcisztikusokkal kapcsolatban igazad van, de a konkrét kézzelfogható ok nem ez (bár ha mások lettek volna a szüleim minden más lett volna, de ilyesmivel kár foglalkozni).
febr. 29. 23:20
 64/87 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mennyire hihetünk a kísérleteknek"

[link]

[link]


Semmit nem írsz magadról. El vagy hízva? Sovány vagy? Az izomzatod is kevés? Csökken az izomtömeged?

márc. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/87 anonim ***** válasza:
További kérdések: mennyit alszol, mikor fekszel le, mikor kelsz? Hogyan telik egy tipikus napod? Mit szoktál enni?
márc. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:
64-es Hogy lennék elhízva energiahiány mellett? Fél-egy éve alig voltam több 50 kilónál, pedig akkor is csomót ettem és alig tudtam az evést abbahagyni, most azért 60 kilóhoz közel vagyok, de 180cm vagyok..
márc. 1. 15:28
 67/87 A kérdező kommentje:
Igyekszem magamat kialudni, de az utóbbi 10 évben így is súlyosbodott tovább ez a dolog..Mindent azért had ne írjak le magamról, segíteni sem hiszem, hogy random felhasználók tudnának pont egy ilyen ritka problémában, az alternatív gyógymódok ezt megteszik, plusz neurológiára is van időpontom májusra, innen is köszönöm az ötletet Ypszilon felhasználónak, de kizárt hogy bárki itt ennél többet tudna segíteni.
márc. 1. 15:31
 68/87 anonim ***** válasza:

Ja, hát úgy valóban senki sem tud, hogy rébuszokban beszélsz! "Energiahiány"


Ám, azért most mégis kiderült valami! Ha fél évvel ezelőttig a 180 centidhez 50 kiló voltál, akkor nem csodálom, hogy semmihez nem volt energiád. Súlyosan alultáplált voltál ugyanis! Nyilván izmaid sem voltak, sem a lábadban, sem másutt.

És még most is sovány vagy!

Ha ez nem felszívódási zavar, akkor evészavar.

márc. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 A kérdező kommentje:
Nem pont ezeket írtam, ha visszaolvasod (pont úgy voltam 50x kiló, hogy minden nap degeszre ettem magam) de mindegy, nem itt fog ez a probléma megoldódni, de az EMG-vizsgálatért hála annak, aki leírta!
márc. 1. 19:19
 70/87 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem, hogy "degeszre etted" magad, mert akir két kegetöslg van: vagy képtelen vagy megítélni, milyen mennyiségű (és minőségű) ételre van szükséged, vagy igen komoly felszívódási zavarod van. Mivel utóbbit már valószínűleg diagnosztizálták volna (ha tényleg kivizsgáltattad magad), ezért az előbbi lehet a magyarázat.

És a hosszú időn keresztül fennálló súlyos alultápláltság viszont teljesen megmagyarázza minden bajodat.

Ezt kell orvosolni. De kezdettől fogva ezt írom. Egészséges étkezés elegendő pihenés, és ha már összeszedted magad, rendszeres testmozgás.

márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!