Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:
Biztos totál ismeretlenül nálam is jobban tudod, hogy mennyit ettem...Inkább a saját nárcisztikusságodat orvosold, engem pedig légyszi hagyj békén.
márc. 1. 20:10
 72/87 anonim ***** válasza:
Kábé fején találta a szöget, és köze nincs nárcisztikusokhoz vélhetően, de azért csak játszd a szerepedet, neked jól áll.
márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/87 anonim ***** válasza:
100%

Békén hagylak, mert reménytelen vagy. Tényekkel akarsz vitába szállni.

Alultápláltság okozza a bajodat, de ennek felismerése pszichológiai probléma.

Ott kellene kezdeni a megoldást.


Sajnos, ezek gyógyítása a legnehezebb, mert a páciens legtöbbször tagad.


Addig senki nem is tud segíteni. Elsősorban te fejedben dől el a sorsod.

márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 A kérdező kommentje:
72-es Biztos nagy diagnoszta vagy így a gyakorin keresztül is, úgy hogy valószínűleg el sem olvastad amiket írtam magamról..
márc. 1. 23:21
 75/87 anonim ***** válasza:
Nem érted, ugye? Nem kell okosnak lenni ahhoz, hogy lássuk a nyilvánvalót. Szerintem a legtöbb fura közlendődet elolvastam, azonnal szembeötlő, mennyire kerülgeted, hogy egy-két szokatlan, de lényeges dolgot megemlíts. És még mindig nem mondtál el mindent.
márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/87 A kérdező kommentje:
Te nem érted és ez abban is látszik, hogy túl azon, hogy egyáltalán nem koplalok mint írtam A VÉRVÉTELEM RENDBEN VOLT. Feltételezem aki koplal és ezért legyengül, annak a vére sem lesz rendben és ebből látszik, hogy el sem olvastátok amiket írtam (72 és 73-as), tehát az egó hozott ide titeket, kéretlenül amúgy sem lehet segíteni még élőben sem. Na ezen sem agyalok tovább, jó éjt!
márc. 2. 00:47
 77/87 anonim ***** válasza:
Felszívódási zavar vagy ahogy írták, minőséggel is lehet baj, nem csak mennyiséggel. 180 centi 50-60 kilóval azért eléggé kriptaszökevény, mindegy mi van a vérképen.
márc. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 anonim ***** válasza:
100%

Még egyszer és utoljára, úgy, hogy minden közlendődet elolvastam:

180 CM MAGAS VAGY ÉS ÉVTIZEDEKEN ÁT CSAK 50 KG VOLTÁL HOZZÁ! Még ma is csak alig 60 kg vagy.

Ez az egyetlen tény mindent megmagyaráz.

Az pedig, hogy miért nem ezzel kezdted, miért nem közölted ezt a kardinális tényt mindjárt az eredeti feltett kérdésedben, arra utal, hogy pszichés a probléma.


Mi a magyarázatod arra, Kérdező, hogy nem látod be, a gyengeséged, energiahiányod ennek tudható be? Miért keresel az abszolút logikus magyarázat helyett valami mást? Szerinted hogy lehetne fitt és életerős valaki, aki kórosan sovány, és a szervezete nem kapja meg az elegendő mennyiségű és megfelelő minöségű tápanyagot? (És ne gyere azzal, hogy szerinted eleget eszel, mert ha így lenne, nem lennél sovány és gyenge. Akármit eszel is, a testednek az nem elég.)


Mellébeszélés helyett kérlek, erre az egy kérdésre válaszolj: miért gondolod, hogy NEM a soványságod és valószínű vitamin és nyomelemhiányod nagyarázza a tüneteidet?

márc. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/87 anonim ***** válasza:
És még lehet jön a vegánság mint esetleges vakfolt. :)
márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/87 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy évtizedeken keresztül 50 kg voltam??? Ilyet én nem írtam, max 1 év lehetett (a tavalyi), amikor 53-55 kg is voltam egy ideig. Olyan tényekből indulsz ki, amiket én sem írtam soha, de persze gondolom a tévedéseidet soha az életedben el nem ismerted. Neked inkább ezzel lenne dolgod, semmint kéretlenül okoskodni olyan embereknek, akiknek a problémáit nem is ismered.
márc. 2. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!