Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed minden, csak nem egyértelmű. Ennek ellenére próbáltam válaszolni. Mivel egészségügyi dolgozó vagyok, hozzáértésem is van.

A rendelkezésre álló információk alapján neked inkább pszichés, mint fizikális problémád van.

febr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 Ypszilon1980 ***** válasza:
#28: Én nem így fogalmaztam meg az igaz, de igazad van.
febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 A kérdező kommentje:
31-es Ezt a legegyszerűbb írni egy ritka és valószerűtlennek tűnő problémára, hogy "ilyen nincs is, biztos csak pszichés probléma és az illető biztos hülye". Ha valaki 14 évesen 4-5 órákat alszik és ezt csinálja fél évig és utána sem viszi túlzásba az alvást, annak sajnos van következménye és ráadásul az évek során ez súlyosbodott. Arra lettem volna kíváncsi, hogy van e még olyan orvosi vizsgálat, aminek nem vetettem alá magam és esetleg érdemes lenne, ezek szerint nincs. Maradnak az alternatív gyógymódok, amit már részben csinálom, aztán kiderül egy év múlva létezik e még a profilom.
febr. 25. 00:05
 34/87 anonim ***** válasza:
Tolj melatonint
febr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 anonim ***** válasza:

Talán, ha részletesen leírnád, mik a tüneteid, mellékelnéd az eddigi vizsgálati eredményeidet, és azt is megirnád, miket tettél eddig a helyzet javítására, valamelyikünknek lehetnének további ötletei.

De abból, amit eddig írtál, csak azt a következtetést lehet leírni, amit le is írtam.


Amúgy, fél évnyi kialvatlanság nem fog maradandó egészségkárosodást okozni! Tudod te, hányan nem alszanak eleget?!

Ha van is valami bajod, az nem a kevés alvással függ össze, ez több, mint valószínű.

febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/87 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
EMG vizsgálat.
febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 anonim ***** válasza:

Mitől nem alszik, aki nem alszik?

Játékfüggő?

Szorong?

Evészavaros?

Ezekkel pszichológushoz járnak, akik tényleg törődnek magukkal .

febr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 A kérdező kommentje:
35-es Gyengeség, energiahiányérzés főleg a lábak alsó részén röviden és nem tegnap kezdődött, durva már nagyon...
febr. 25. 16:48
 39/87 A kérdező kommentje:
36-os az mi és hogy lehet hozzájutni? Ha ez tényleg releváns az én szempontomból, akkor nagyon köszönöm!
febr. 25. 16:50
 40/87 A kérdező kommentje:
35-os Te a hitedre alapozod, hogy nem okoz én meg sajnos megtapasztaltam az ellenkezőjét, persze amíg ez nem történt meg velem el nem tudtam vona én sem képzelni ilyesmit, bár akkor még gyerek voltam.
febr. 25. 16:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!