Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 A kérdező kommentje:
18-as Esetemben ez sajnos nem hit kérdése már.
febr. 24. 19:13
 22/87 A kérdező kommentje:
Azért az nem mindegy, hogy 8 helyett 4 órát alszik, vagy 7-et.. Általában orvosi gyógymódok ezen már nem segítenek, de az elég durva, hogy még kimutatni sem tudják a nyilvánvaló fizikai állapotromlást.. Maradnak az alternatív gyógymódok, vagy szívjak gázt és nyugodjak békében..Megteszem amit megtudok de a kérdésem az orvosi műszerekre, vizsgálatokra vonatkozott és azzal kezdtem, hogy a vérem rendben volt (többször is) a károsodás meg már megtörtént, tehát cseszhetem önmagában a vitaminokkal meg életmódváltással..
febr. 24. 19:20
 23/87 Ypszilon1980 ***** válasza:
De mindent nem néznek a vérben alapból, van amit nem is csinálnak csak magánban.
febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 A kérdező kommentje:
23-as Sejtettem és erre vonatkozott a kérdésem, amire nem kaptam érdemi választ...
febr. 24. 19:28
 25/87 Ypszilon1980 ***** válasza:
De írták itt már többen is, hogy egyrészt felesleges ezzel foglalkozni, mert ha az orvosod szerint nincs probléma, akkor nem is tudsz továbblépni. Mi nem tudjuk az előzményeket. Én személy szerint ennek ellenére nyomelem hiányra tippelek, erre vannak készítmények, egyiket ki kell próbálni.
febr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ez már sok éves dolog, étrend kiegészítők egy ideig segítettek, javítottak a fizikai teljesítőképességemen, de igazából a tüneteket sem szüntették meg, később mikor tovább romlottak a tünetek már velük sem tudtam normálisan élni..
febr. 24. 19:43
 27/87 anonim ***** válasza:
Lábgyengeségre úgy mégis minek csináltak hasi ultrahangot?
febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:

Ypszilon1980, "magánban" ugyanazok a vizsgálatok vannak, mint az állami laborokban. Csak, mig az állami egészségmgyben stakemberek kérnek célzottan vizsgálatokat, addig a magánlaborokban a páciensek naguk rendelnek az alapján, amit összeolvastak a neten.

A kérdezőnek viszont a fejében van a baj, nem másutt. Ezen pszichológus tudna segíteni, de nyilvánvaló, hogy oda nem akar elmenni, mert mindenáron szervi bajt akar találni.

febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 A kérdező kommentje:
28-as Lehet hogy ott is van baj, hogy ide kiírtam a kérdést, de a fene gondolta volna, hogy még egészségügyi témában is megjelennek a hozzád hasonló önjelölt okoskodó barmok, nárcisztikusok és még egy szociopata is idetalált. Amit 22-ben leírtam nem írom le újra, mindenesetre remélem egyszer minden ide találó egoista okoskodó megtudja, hogy miket éltem és élek meg ezzel, derüljön egyszer ki mindenről az igazság.
febr. 24. 21:32
 30/87 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a kérdésem egyértelmű volt, ha arra nem tudsz válaszolni nyugodtan tovább lehet görgetni, legalább ilyen témákban nem kéne feleslegesen okoskodni meg rosszindulatuskodni.
febr. 24. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!