Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 anonim ***** válasza:
Ha van is baja a lábaidnak, az biztos nem a kialvatlanságtól.
febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/87 A kérdező kommentje:
Pedig de. Az egész testemre igaz ez sajnos, de gondolom azért ott érzem a legjobban, mert az izmok károsodtak a leginkább és ott van a legtöbb izom.
febr. 25. 23:38
 43/87 anonim ***** válasza:

gyomorsav túltengés lehet, a kialvatlanság a stressz miatt lehet, következmény a sok gyomorsav, ez valóban maradandó károkat okoz, de jól kezelhető

a neten olvasgasd el, a Szódabikarbóna ( étkezési szódabikarbóna, boltban kapható, olcsó) erre kiváló, nem fontos gyógyszeresen, pl gyomorsav lekötővel, jobb a szódabikarbóna

ha jól emlékszem, pár hétig reggel és este 1 teáskanál szódabikarbónát 2 dl vízben elkeverni, meginni, ennyi az egész

ez a szervezetet lúgosítja, megszűnteti az elsavasodását

nemcsak a gyomorsav túltengésre jó, az egész testen segít

ez valós módszer, kúra, többször ismételhető

pl rákmegelőzésre is jó lehet, a rák pl " szereti" a savas közeget, ezért jó a lúgosítása a testünknek


itt most ne a lúg és savra gondolj konkrétan, mint vegyszer

hanem a kémiai vegyhatásra,

szerintem neked ez lehet a gondod

a nem alvás és a feszkó okozhat elsavasodást a testben

ami nagyon rossz közérzettel jár, és betegségek is kialakulhatnak

febr. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim ***** válasza:
Ok
febr. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:

Én hiszek neked kérdező! Ha nem alszol eleget az bizony tönkreteszi az egész testet. Nagyon rossz, hogy mindig csak annyit alszol amennyi éppen a napi tevékenységeidhez elég. Lassan kimerült minden tartalékod. Van egy olyan betegség, hogy mellékvese kifáradás, nézz utána.

Szerintem alternatívat tudok neked ajánlani, pl csalántea kúra, főleg így tavasszal nagyon jó, még egy régi Maria Treben könyvben olvastam. Emelett még a testmozgás is fontos lenne. Sok séta vagy jóga elkezdése.

febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 A kérdező kommentje:
43-as Köszi, de ezek nem rám vonatkoznak, másnak biztos segítség lehet meg nekem is de nem erre a problémára. Írtam, hogy a hasi ultrahang oké volt, itt egész másról van szó. Amikor nem aludtam eleget, az egyszerűen az idő hiánya miatt volt, az utána következő években meg már akkor is tovább romlott a helyzet, amikor már nagyjából eleget aludtam.
febr. 26. 17:02
 47/87 A kérdező kommentje:
45-as Köszi, de ezek már édeskevesek lennének, már a reiki sem teljesen elég önmagában, bármennyire is csodálatos gyógymód. Konkrétan ez az egész még iskolás koromban volt, és akkoriban arra hagyatkoztam, hogy lehet hogy 5 óra alvás után hullafáradt vagyok, de utána úgyis felélénkülök ha kikelek az ágyból (mikor még a károsodás nem következett be) és így időt nyerhettem és arra gobdoltam, hogy milyen fasza gyerek vagyok, hogy fáradtan is tolom az iskolát, sportolást, aztán meg lett a koppanás, amit nem lehetett vérvételekkel kimutatni, tünetileg étrendkiegészítőkkel, koffeines italokkal javítani lehetett, de mikor évek múlva tovább romlott az állapotom már ezekkel sem tudtam rendesen élni.
febr. 26. 17:09
 48/87 A kérdező kommentje:
45-ös De köszi azt is, hogy elhiszed, mert a többség nem, pedig külsőleg is voltak már eléggé látható tünetek..
febr. 26. 17:11
 49/87 anonim ***** válasza:

2 Nem én vagyok a hülye

Alapvetően atyám, úgy kezdődik a történet, hogy mérnek egy vérnyomást csinálnak egy EKG-t majd csinálnak egy teljes labort ugyanis csak ezek a dolgok mutatják meg a belső szervek állapotát és ha azok rendben vannak akkor ez 3-4 órán belül ki is derül

Előfordulhat még, hogy pár tesztet végeznek, hogy strokeot kaptál e esetleg vagy nerurológiai a probléma vagy széklet és vizeletmintát vesznek de ennyi és nem több

Ha itt minden rendben van akkor továbbirányítanak a phszihiátriára

febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Bármennyire is ódzkodsz tőle, de el kell menned pszichiáterhez.

Legalábbis, ha már életmódot változtattál, azaz eleget alszol, egészségesen táplálkozol, mozogsz is, legalább rendszeres séta szintjén a friss levegőn. (Ha ezeket még nem teszed, nem értem, mit akarsz? Csodára hiába vársz!)

Ha ezek után is úgy érzed, nincs energiád, akkor pszichiáternél a helyed. Amiről írsz, az ugyanis nem létezik. Ha a 92 a nevedben a születési évedre utal, akkor nem ma voltál iskolás, ha nem is aludtál eleget akkor, kizárt, hogy ma attól legyen szervi problémád. Ez nem így működik.

Kreáltál egy elméletet magadnak, aminek biológiailag, orvosilag nincs sok alapja, de most ebbe kapaszkodva sajnáltatod magad.

Ha valóban változást akarsz, akkor kapd össze magad! Ha ez egyedül nem megy, akkor irány a pszichiáter!

Mit veszthetsz vele? Ugyanakkor lehet, hogy segít!

febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!