Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen egészségügyi vizsgálat...

Odüsszeusz92 kérdése:

Milyen egészségügyi vizsgálat jöhet még szóba annak, akinek a vérvétele rendben volt, mégis nagy problémája van?

Figyelt kérdés
Hasi ultrahang is rendben volt, a fizikális probléma mégis nagy. A probléma oka is sejthető.

febr. 23. 22:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:
50-es Nem sajnáltatom magam, leírtam egy kérdést arra vártam választ, később leírtam a problémát is, kimozdulva a komfortzónából. Okoskodásra pedig nincs szükségem élőben is kaptam már eleget és pszichológus is látott már több mint 10 éve nem volt persze sok értelme. "biológiailag, orvosilag nincs sok alapja" ezt mégis honnan veszed te és a hozzád hasonló nagyokosok? Azóta folyamatosan volt "szervi problémám" most nem részletezem mégegyszer hol leginkább, de igazából az egész testemben. Azt is leírtam, mitől várok javulást. De marad a költői kérdésem: mire alapozod, hogy "nem létezik"?
febr. 26. 23:06
 52/87 anonim ***** válasza:

A biológiai ismereteimre.


Mellesleg pont a pszichés problémák jellemzője, hogy nem találnak szervi bajt, és a páciens nem javul. Mert a pszichét nehezebb gyógyítani, mint a testet.

febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 A kérdező kommentje:
Nem rémlik, hogy vettük volna biosz órán, hogy 14 évesen rendszeres 5 óra alvás esetén károsodás következik be, mert ha tudom nem csinálom. Ezt bármilyen ritka problémára rá lehet fogni, hogy "pszichés" ahogy azt már itt is megtették a hozzád hasonló mindenhez is értő nárcisztikusok. Tudom a hozzád hasonlóknak semmit nem számít, de leírom még egyszer: az orvosok csak a véremet, meg a vizeletet, plusz hasi ultrahangot néztek. Az hogy ezek rendben voltak még a hagyományos orvoslás szerint sem garancia és arra sincs garancia, hogy minden bekövetkezett belső testi károsodást orvosi műszerekkel ki lehet mutatni. De ezt persze az orvosok többsége nem fogja beismerni..
febr. 26. 23:51
 54/87 anonim ***** válasza:

Valójában még mindig nem tudjuk, mi bajod van egészen konkrétan! Mert csak rébuszokban írogatsz "energiahiányról", meg "lábizomkárosodásról". Utóbbit különösen nehéz 15 évvel ezelőtti kialvatlanságra fogni.

Azt sem írtad, most hogyan élsz. Még azt sem tudjuk, fiú vagy vagy lány.

febr. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 A kérdező kommentje:
Fiúként volt "szerencsém" megélni ezt az iszonyat méltatlan állapotot és csesződött el a fiatalkorom egy része, a többihez meg kinek mi köze. Miért hogyan írjak róla, amikor én sem tudom pontosan, hogy mi ez és a nagy többség nem hisz nekem én meg valahol szégyellem is magam emiatt, szóval nem élvezet erről írni, beszélni meg pláne nem, bár akik ismernek, azoknak muszáj volt valamennyire elmondanom. Ha nem lennének alternatív gyógymódok már most sem élnék, de persze ezt a legtöbben nem hiszik el.
febr. 27. 19:59
 56/87 anonim ***** válasza:
De ismeretlenek előtt bátran leírhatod a bajaidat, nem kell szégyelni. Itt senki nem tudja hogy ki vagy és ha nem adsz meg rendes információt akkor hogyan segítsünk? Ez olyan, mintha azt mondanám, hogy úgy ennék valamit ebédre, de nem mondom el és találd ki mit. Érted a párhuzamot?
febr. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 A kérdező kommentje:
Energiahiány érzése az egész testben, főleg a lábak alsó részében, ami akkor erősebb, ha kevesebbet alszom vagy nap végén, de a beszédem is ilyenkor lassabb, nehezebb, hogy legszélsőségesebb esetben milyen állapotban vagyok azt had ne részletezzem. Én se tudom, hogy ez pontosan mi, az alap okát igen. Alternatív gyógymódok mostanság segítenek, de még most is 5-6 pohár kávé/nap és Supradyn-t szedek. Segíteni innen nekem legjobb szándékkal is csak abban lehet, amire a kérdésem vonatkozott, mlyen orvosi vizsgálattal lehetne ezt kimutatni, mert a hagyományos orvoslástól sem zárkózom el, amennyiben a megoldás vagy legalább a probléma kimutatására esély van. Eddig egy ilyen hasznos válasz érkezett (EMG vizsgálat).
febr. 28. 20:40
 58/87 anonim ***** válasza:
Estére mennyi a vérnyomásod 5-6 kávétól? Azt tudod, hogy ekkora mennyiségben a kávé az ellenkező hatást fejti ki? Szóval a fáradtságot erősíti.
febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 A kérdező kommentje:
Ezt nem hinném, de hogy van negatív hatása azt tudom, pl. diszkomfort érzetet kelt ilyen mennyiségben, főleg ha már évtizedes viszonylatban tolod. Jó akkor még csak 3-4 pohár volt a rendszeres ami még belefér, de volt olyan időszak amikor 7-8 pohár volt a napi adag, ezen viszont már túl vagyok.
febr. 28. 23:44
 60/87 anonim ***** válasza:
Nem azon múlik, hogy te mit hiszel, független kísérletsorozatok világosan igazolják ember. Enni mit szoktál? Semmi fura nincs az étrendedben egész biztosan? Mozogsz valamit, legalább egy séta? Visszér nem látható, nem tapintható?
febr. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!