Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem tudom, hogy lehet-e...

Nem tudom, hogy lehet-e mélyebben megalázni embert, mint ami a nőket éri a nőgyógyászati vizsgálat alatt?

Figyelt kérdés

Idegennek széttenni a lábad (pláne ha férfi az orvos), felkinálni melleidet tapizásra...

mi lehet az oka, hogy a 21. században még mindig ilyen tortúrának teszik ki a nőket? Kutatók, mérnökök hol vagytok???

Más területen már különböző mikrogépek mászkálnak ereinkben, szivünkben, a különböző képalkotási eljárásokról ne is beszéljünk...


2011. aug. 31. 13:55
1 2 3 4 5 6
 31/59 Tyler913 ***** válasza:

"Nem mindenki engedheti meg magának a magénrendelőt, "SzTK"-ban meg aki van éppen.."


De azt elvarnad,hogy meregdragan laborozzanak,gepesitett vizsgalatokat hozzanak be csak azert,mert Neked derogal evi egyszer szettenni a labad.

2011. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 marionaud válasza:
kedves kérdező, te beteg vagy!!!
2011. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

12:21

nem értem az összefüggést

1. Nem mindenki engedheti meg magának a magénrendelőt

és a

2.De azt elvarnad,hogy meregdragan laborozzanak,gepesitett vizsgalatokat hozzanak be

között


nem csak nekem derogál evi egyszer szettenni a labamat,

szerencsés vagy (vagy nem is annyira?), ha neked ez annyit jelent mint pl egy fogmosás.

2011. szept. 1. 13:10
 34/59 Tyler913 ***** válasza:
Mit lehet ezen nem erteni?Azzak ervelsz,hogy nincs penz maganrendelore,de elvarnad,hogy urkorszaki modszerekkel bonyolitsanak egy alapvetoen egyszeru rutinvizsgalatot,csak azert,mert Te szegyellos vagy.Vagod,vagy magyarazzam meg?
2011. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
Sokkal megalázóbb szeretkezni a férjeddel, amikor nincs kedved hozzá, de a békesség kedvéért mégis beleegyezel.
2011. szept. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

9:48 vagyok akitől idéztél.


KI BESZÉLT ITT MAGÁNDOKIRÓL???

Ha valahova bejelentkezel legyen az SZTK, egészségügyi központ stb. rendelési idők vannak h mikor ki rendel. Tényleg nem értem, h eddig hogy jártál ezek szerint te mindig máshoz mentél?


Én se magándokihoz járok, hanem központba, ingyenes, és ugyanannál a dokinál vagyok mindig.

2011. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:

*szerencsés vagy (vagy nem is annyira?), ha neked ez annyit jelent mint pl egy fogmosás


Kérdező! Attól, hogy neked abszolút abnormális a hozzáállásod a nőgyógyászati vizsgalatokhoz, nem kell megkérdőjelezni annak a nőnek "tisztaságát", akinek van annyi agya, hogy belátja, hogy a saját és a párja, családja, gyerekei érdekében el kell viselnie évi 10 perc kellemetlenséget.

Senki nem állítja, hogy hű de szuper dolog a nőgyógyászat, de az élet velejárója, hozzá tartozik a női léthez. Ha te ezt nem tudod feldolgozni, akkor nem vagy kibékülve a nőiségeddel, konkrétan személyiségzavaros vagy.

És IGEN, a PÁROD érdeke is, hogy TE elmenj a vizsgálatokra, mert ezzel egyrészt véded az ő egészségét is (ugyanúgy, mint azzal, ha nem lépsz félre, de fertőzést kapni nemcsak félrelépéstől lehet - ezt viszont egymásnak adogatjátok), másrészt hosszú távon tudsz mellette lenni egészségesen. Jobb egy egészséges nő, akit évente lát orvos, mint egy rákos, akit már csak akkor lát doki, amikor menthetetlen.


Felelősséggel tartozol a magad egészségéért, és ha gyereked lesz, az ő egészségéért is. Szerinted hogy fog felnőni a lányod, ha ezt tanítod neki? Az ő sorsát is megpecsételed a beteg gondolataiddal. Az ilyen légkörben felnőtt lányokból lesznek az ÁLDOZATOK, akiket kihasználnak és/vagy megerőszakolnak, illetve családon belüli erőszak formájában verbálisan vagy fizikailag bántalmaznak.

2011. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

,,nem csak nekem derogál evi egyszer szettenni a labamat,

szerencsés vagy (vagy nem is annyira?), ha neked ez annyit jelent mint pl egy fogmosás."


Tudod ez a megnyilatkozás mindent elmondott rólad. Ez kb. olyan volt mintha azt mondanád valakinek aki átesik évente végbéltükrözésen h szia látom meleg lettél (és szándékosan nem a csúnyábbik szót mondtam).

A hozzászólásaidból egyértelműen látszik h téged nem érdekel az egészséged, ez neked kellemetlen tüntessünk ellene, és aki nem így gondolja az mind prosti. Gratulálok a szemléletmódodhoz.

2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
De a nőgyógyászati vizsgálat nem csak kenet levételből áll....Vagy szerinted a hüvelyi UH-t is végezzem el magamnak?Vagy szülést is úgy vezessen le a doki,hogy becsukja a szemét?Ne adja a Jóisten,de ha lebénulnál,akkor is tiltakoznál,hogy ellássanak,kitakarítsák az ürüléked az egészségügyi dolgozók?
2011. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:

13:14


A magánrendelőt a már leadózott netto jövedelmemből kellene fizetnem, annak ellenére, hogy igen szép egészségügyi hozzájárulást fizetek.

Vagy akkor nem kellene fizetnem egészségügyi hozzájárulást?..

Rendben van, illetve lenne, akkor fizetném a magánrendelőt. (pl a biztositümon keresztül).


Vágod?...

2011. szept. 1. 16:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!