Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan szerelmes...

Mit csináljak? Olyan szerelmes vagyok mint még soha és fizikailag nem vagyok jól. Miért?

Figyelt kérdés

Pedig nem vagyok tini már.

Ma este találkozom a szerelemmel és annyira de annyira izgatott vagyok hogy ma hajnalban felkeltem hogy szaporán ver a szívem annyira izgatott vagyok miatta.

Járkáltam fel alá.

Annyira de annyira azt érzem szerelmes vagyok hogy rettegek mivan ha mégsem tudunk találkozni mert valami történik.

És fizikálisan rosszul vagyok.

Annyira izgulok az este miatt szinte pánikolok.

Attók félek összesek.

A szívem vér gyorsan és elönt a melegség mint amikor valaki részeg


2019. júl. 24. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

:)


Egyszerűen nyugtasd meg magad. Képzeld el mi lenne, ha nem tudnátok találkozni. Semmi. Majd talalkoztok máskor. Ha szembenézel attól amitől félsz, akkor többé nem tud megrémíteni.

2019. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostanában annyi rossz dolog történt velem hogy mikor esélyem van a boldogságra egész egyszerűen pánikba esek hogy mi van ha megint koppanok mi van ha megsem jön össze egyszóval annyira elszoktam attól hogy jó dolgok érjenek hogy bepanikolok a boldogság erzesetol
2019. júl. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!