Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola utáni fáradtság?

Iskola utáni fáradtság?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, és suli után mindig nagyon fáradt vagyok. Rendszeresen edzek, nincs problémám az alvással és viszonylag jól étkezem, viszont mikor hazaérek, lefekszek vagy leülök, és semmi energiám nem marad. Nagyon nehéz bármit is csinálni így, pedig minden nap van sok tennivalóm, de sokszor mindet elhagyom, mert nem tudok felkelni. Mit tudnék ez ellen tenni?
2019. szept. 11. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor hazaérsz punnyadtan, akkor gondolj arra, hogy ha a világ számodra legjobb dolgát kellene csinálnod (pl. egy top konfigon a haverokkal tolni a kedvenc játékod, vagy most azonnal beülni egy bika sportautóba, vagy romantikus sétára indulni a tengerparton a lemenő nap fényében a kedvenc színészeddel, vagy besétálni a szerencsejáték ZRT-hez felvenni a heti lottó-főnyereményt), akkor azt tudnád-e csinálni?


Ha igen, akkor csak motiválatlan vagy és halogatod a feladataidat. Ha ezekhez sem lenne energiád, akkor ilyen kiegyensúlyozott élet (alvás, étkezés, mozgás úgy tűnik rendben), akkor lehet valami szervi oka is.


De én inkább az első verzióra tippelnék.

2019. szept. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a spirulinát.
2019. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Detto ilyen voltam régen énis. Szerintem vagy ilyen alkat vagy, v vashiányod van. Esetleg ezt pótold és egyél sok gyümölcsöt, vitamindús gyümileveket! Jobbulást!
2019. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl korán kelsz, ennyi.
2019. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!