Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vashianyra csak orvos irhat...

Vashianyra csak orvos irhat fel gyogyszert? A vashiany az a verszegenyseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem voltam meg vervetelen, de sztem verszegeny vagyok.

Sok eggyezo tunetem van.

Azt jobb lenne kivizsgaltatni mielott barmit is elkezdenek szedni vagy ha pl szedek ra vitamint vagy patikaban kerek ra valami fele gyogyszert lehet bajom ha megse vagyok verszegeny?


2019. okt. 12. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, ezért magadtól inkább ne szedj semmit.

Hétfőn menj le, kérj egy beutalót laborra és majd az orvos elmondja van-e valami, és ha igen, mit kell csinálni.

2019. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A vashiány vizsgálattal derül ki, nem a webbeteg.hu-ból. A vizsgálat eredményét kiértékelő orvos mondani fogja a továbbiakat. Neked csak el kell menni és kérni egy teljes labort.
2019. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyél sok mákostésztát, mákos sütit, az tele van vassal, és akkor se lesz bajod, ha nem vagy vérszegény.
2019. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!