Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj van a cukrommal ezek alapján?

Baj van a cukrommal ezek alapján?

Figyelt kérdés

Tegnap ettem reggelire zabkását ebédre meg gombaszószos gnocchit, szóval nem mondható, hogy egész nap éheztem. Este olyan 6 körül elmentem edzeni. (Előtte volt egy hetes szünetem) tekertem 10 percet a biciklin és miután leszálltam, ittam egy kicsit meg beszéltem valakivek, éreztem, hogy a térdem gyengül el és zsibbad a fejem búbja. Aztán jött a többi tünet amit utoljára nagymamám temetésén éreztem. Elsötétedett minden, alig hallottam mit mondanak nekem, éreztem, hogy nincs vér az arcomban, nem bírtam megállni a lábamon vagy beszélni. Miután megettem két kis tasaknyi cukrot jobban lettem.

Ez azt jelenti, hogy a vércukrom esett le?



2019. nov. 8. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs baj a cukroddal, egy vércukor szint leesés nem jelenti azt.

Nagyon régen ettél, ha ebédeltél csak edzés előtt az nem elég. Edzés előtt kb 2-3 órával enni kellene, (ha vékonyabb vagy és gyors az anyagcseréd, mint pl. én, én közvetlen előtte eszek vagy 1 órával max.)


Nem ettél sokat, ezért ne lepődj meg, hogy ez történt, de szerintem nincs baj szóval ne ijedj meg.

Csak legközelebb egyél rendesen, edzés előtt meg főleg :).

2019. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltak napok mikor egész nap három mentos cukorkát ettem vagy egy pohár kávét, és lenyomtam másfél órát a teremben rendesen ájuldozás nélkül, ezért furcsállom, hogy normális kaja mellett ilyeneket csinál a szervezetem
2019. nov. 8. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet besokallt a szervezeted a gyér táplálkozás miatt.

Miért nem eszel rendesen?

2019. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamire biztos figyelmeztet a szervezeted .
2019. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!