Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az exemmel álmodok egyre...

Az exemmel álmodok egyre gyakrabban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is kellemes ünnepeket szeretnék kívánni Mindenkinek. Másodjára a segítségeteket szeretném kérni.

Több mint 2 hónapja szakítottunk a volt barátommal. Én 2 éve szerelmes vagyok belé és 1 évig együtt is voltunk. Szóval 2 éve számomra nincs más srác az életemben csak Ő és sajnos megcsalás miatt lett vége 1 év után. Ő csalt meg engem egyébként.. Rendszeresen álmodom azt hogy kibékülünk különböző szituációkban. Volt hogy 1 éjszaka alatt 2-szer is álmodtam vele. Azt mondják a közös ismerőseink hogy velem volt a legkomolyabb kapcsolata, engem szeretett a leges legjobban. Mindig az elsők között nézi meg az instagram storyjaimat is. Nyomon követi hogy miket csinálok.. Szerintetek ezek miket jelentenek? Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2019. dec. 26. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az álmok azt, hogy nem vagy túl rajta, és reménykedsz.


Az instázós cucc meg ugyan ez, csak az ő részéről.

Amúgy te dobtad őt?

2019. dec. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha te dobtad őt, akkor ki kellene békülnöd és egy megcsalás miatt nem kell szakítani.. Egy kis tolerancia nem árthat... Én se lennék ilyen régóta nős és boldog kapcsolatban, ha a feleségem szakított volna velem, amikor elment az eszem.. (párszor)!! A sok egyedül élő 35 fölötti nő is azt hitte, hogy na majd ő megmutatja, hogy őt nem lehet megcsalni... Aztán évek múlva már bánja, de addigra a férfi már végleg másé, ő meg egyedül bánkódik és vigasztalja magát, hogy milyen jó szinglinek lenni!
2019. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne, hogy miért. Csak nálam ez már 5 éve tart. 4eve kapcsolatban vagyok, családom van, mégis gyakran álmodom azt,hogy újra együtt vagyunk és minden jó.
2019. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Végül mi lett?
2019. dec. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazábol az onnan tudtam hogy baj van, hogy egyáltalán nem írt, nem válaszolt semmilyen üzenetemre már.. Ha írtam is hiába volt elérhető vagy megse nézte vagy csak pár óra múlva de válaszolni már nem válaszolt. Majd elegem lett, felhívtam és egy lány vette fel.. Majd odaadta az ex barátomnak a telefont és akkor mondta hogy már neki alakul mással és hogy ez a kapcsolat köztünk már nem olyan mint az elején.. Majd megakartam vele beszélni a dolgokat de kifogásokat keresett szóval mai napig nem tudom hogy miért tette. Amúgy a kapcsolatunk az teljesen jó volt nem is értettem.. Másnap én írtam neki egy regényt hogy köszönöm ezt az 1 évet stb. Arra nem is válaszolt majd később írt, tiszta flegma volt és azt mondta hogy nekem már leeshetett volna az hogy “szakított” velem akkor amikor előző este egy másik lány vette fel a telefonját. Szóval így konkrétan se szakítás se semmilyen indok nem volt...
2019. dec. 27. 18:13
 6/7 anonim válasza:

Ne bánts magad, lépj tovább.

Nem látod, hogy a fiú nem értékel téged?

Ha egy kicsi lelkiismerete is lenne, legalább leült volna beszélni veled erről.

Ezt a srácot felejtsd el ahogy csak tudod. Sok idő lesz, hiányozni fog, fájni is fog, de csak magadnak teszel jót.

Sokkal értékesebb vagy ennél.

Ha már megcsalt legyen annyi tartásod, hogy ezek után nem te rohansz utána. Nála csak jobbat tudsz találni. Ne vesztegesd egy olyan emberre az időd aki nem becsül meg. Örülj neki, hogy ráébresztett, hogy ő nem elég jó hozzád és mostmár eggyel közelebb vagy az igazihoz

Kitartást❤️ de őt engedd el tényleg

2019. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek nagyon nagyon szépen köszönöm. Nagyon sok erőt adott ezzel. ❤️

Ja és lett új barátnője akivel régóta ismerték egymást és most hirtelen pár nap alatt lettek szerelmesek :DDDD

Szóval itt az ideje továbblépni:)

2019. dec. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!