Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be lehet perelni a magyar...

Be lehet perelni a magyar államot a borzasztó, ugandai szintű magyar egészségügy miatt, amiért ráadásul TB járulékot is kell fizetni?

Figyelt kérdés
A fő gond,amiért szerintem kàrtérìtés jàrna,hogy évtizedeken àt kancsal voltam,nem alakult ki a térlàtàsom,kettős làtàsom,fejfàjàsom stb. volt,ami miatt nem tudtam megfelelő munkàt kapni,tanulni az iskolában,pàrkapcsolatot kialakìtani stb... jellemzően 5 òràt vàrtam szemészeti rendeléseken eredmény nélkül...ha a romàknak jàr Gyöngyöspatàn 100 milliòs kàrtérìtés azért mert kinti WC-t kellett hasznàlniuk, akkor ezért plàne jàr kàrtérìtés!!!Az hab a tortán,hogy ezért a kamu egészségügyi szolgáltasásért fizetni kell TB-t,sok ezret havonta.

2020. jan. 11. 09:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem vagy elégedett, bármikor mehetsz magánrendelésre, ki tiltja meg?
2020. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

1, régebben nem voltak magánrendelések


2, az is dühìt,hogy ezért a kamu egészségügyért TB-t kell fizetni,ha az ember magànrendelésre kell,hogy menjen minden bajával,akkor miért kell TB-t fizetni???Vagy akkor,ha ez Eritrea,és nincs egészségügy,akkor meg ne kelljen TB-t fizetni,ahogy a vilàg legelmaradottabb vidékein sem.

2020. jan. 11. 10:04
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet.
2020. jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
65%
Emberek sokkal nagyobb fizikai problèmàkkal is boldogulnak, szòval maradjunk annyiban, hogy nem az àllam felelős a te rossz döntèseidèrt.
2020. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
80%

Azt a sz*ros kis TB-t azért fizeted, hogy ha otthagyod a fél agyvelődet a betonon, akkor a mentők összekaparják, és megpróbáljanak megmenteni. Vagy ha perforál a vekbeled, ne húzzanak le több százezerre a műtét miatt.

Az, hogy nem jártál utána a saját eü problémádnak, egyedül a te felelősséged, nem segít, ha mást hibáztatsz érte.

Ha NEKED nem volt fontos, másnak miért legyen az?

2020. jan. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
"életben való érvényesülés az iskolapadban kezdődik, ezt a lehetőséget vették el ezektől a gyerekektől, és ez az az okozott kár, amiért a bíróság szerint kártérítés jár" Ezért jàr 100 milliò forint a gyöngyöspatai romáknak.Ez nálam is megvolt,ahogy szakértő szemészhez kerültem, ő mondta,hogy nagyon nehezen lehetett nekem a tanulás ìgy,mivel nem volt még a térlátásom,kettős látásom volt Pl. biciklizni sem tanultam meg ìgy,az iskolapadban lévő tanulás lehetőségét én is elvesztettem.
2020. jan. 11. 10:26
 7/37 anonim ***** válasza:
79%

"ha az ember magànrendelésre kell,hogy menjen minden bajával,akkor miért kell TB-t fizetni???"


Ebből a kérdésedből kiderül, hogy fogalmad sincs a magyar egészségügyi rendszer szintű működéséről.


Ha te elmész, és magánrendelésen megcsináltatsz egy pl egymilliós műtétet, szerinted minek kell nekik a TAJ számod?


Elárulom, azért, mert a műtét értékét az OEP kifizeti nekik, te csak az extrákért fizetsz.

2020. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

"Az, hogy nem jártál utána a saját eü problémádnak, egyedül a te felelősséged, nem segít, ha mást hibáztatsz érte.


Ha NEKED nem volt fontos, másnak miért legyen az?" Nekem nagyon fontos volt,voltam több egészségügyi rendelésen,ahol sok òràt vàrtam eredmény nélkül!!!Mit tehettem volna még???

2020. jan. 11. 10:28
 9/37 A kérdező kommentje:
"Emberek sokkal nagyobb fizikai problèmàkkal is boldogulnak, szòval maradjunk annyiban, hogy nem az àllam felelős a te rossz döntèseidèrt." Nem ìrom le tizedszerre,nem voltak rossz döntéseim,voltam több szemészeten is a gondommal,én kérdést tettem fel,mert ez alapjàn nekem is jàrna kàrtérìtés,ha 100 milliò jàr a Gyöngyöspatak romàknak,nekem elég lenne kevesebb is.
2020. jan. 11. 10:33
 10/37 anonim ***** válasza:

"Mit tehettem volna még?" - Addig kell utánamenni, amíg meg nem oldódik. Ha fontos. Ha úgy érzed, nem ér meg ennyit a dolog, akkor meg együtt élsz vele.

(Nekem is van évtizedek óta fennálló eü problémám, én is sok helyen jártam, aztán úgy döntöttem, elegem volt, inkább együtt élek vele - de én nem is panaszkodom miatta.)

2020. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!