Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megtörténhet az hogy szívroham...

Megtörténhet az hogy szívroham veszélyben vagyok edzés után az én családi anamnézisemmel? 21/N

Figyelt kérdés

Itthon végzek 15 kg-os kézi súlyzó al edzést 2*100 lábemelést előre hátra és 2*100 lábemelést oldalra.

3*100 hasprést és 2 perc teljes testsúly megtartását majd a végén 100 guggolást a súlyzóval.

Ennek a gyakorlatnak a végén szokott jelentkezni a rosszullét, fél órás szédülés,félarc lezsibbadása, egyik fül teljes bedugulása.

Utána olvastam ezek állítólag a nagy okos goggle szerint a kezdődő szívroham tünetei lehetnek edzések után ha többször jelentkeznek. Nekem általában minden 2-ik edzés után jelentkezik.

Édesapám stroketol kapott 33 évesen, apai nagypapám több szivuteten esett át, sőt edesapamnak lyukas a szíve, nekem kiskoromban volt szivzörejem, szívbillentyűzavarom.

Amiatt aggódok egy kicsit hogy viszonylag ugye gyakran vannak ezek a tünetek, de 21 éves létemre nem fogyasztók alkoholt, nem cigizek, drogozok szóval csak nem lenne baj az edzéstől.


2020. febr. 12. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Minden gyakorlatot, lassan kell végezni.
2020. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!