Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Köhögés,2 honapja tart?!...

Köhögés,2 honapja tart?! Részletek.

Figyelt kérdés
Nem irritál semmi, nem faj a tüdöm sem a torkom sem , gyulladasom sincs , neha valadekot erzek a torkomban es akarattal kell felköhögnöm mert nem irrital es a szervezetem nem ad ra jelet , orvosnal voltam aztmondta semmi elvaltozas nincs ha tovabb fennal menjek vissza , de mar alapbol 2 honapja tart...esetleg valaki tud errol valamit mi okozhassa ? Koptetot is szedtem.nem segitet
2020. márc. 6. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egész kicsi korom óta van ilyen. Mintha meg lennék fázva, de nincs semmilyen szervi probléma. Elvileg pszichésen is lehet.
2020. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kiskorom óta ilyen.

Az évek során fokozatosan nagyon enyhén romlik.


Voltam vele néhány orvosnál, konkrétabbat nem mondtak, de amit mégis + utánaolvasás alapján (Házipatika.com és webbeteg, nem blikk és társai) reflux miatt van plusz lehet, hogy az orrmelléküregeim, egyebeim nem teljesen tökéletesek anatómiailag.

A reflux irritálja a nyálkahártyát, ha az anatómiai eltérések miatt máshogy áramlik a levegő, az már okozhat gyulladást.


Én tartok az orvosoktól, mert fogalmuk sincs, mi okozza teljesen pontosan és mindenért rögtön a gyulladáscsökkentő szteroidhoz nyúlnak.


Azért bátorítalak, hogy vizsgáltasd ki, ha van lelkierőd!


Bár ki tudja, a kezelés a veszélyesebb vagy maga ez a betegség?

2020. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , csak nekem azert furcsa mert nem kiskorom ota can hanem jelenleg jelent meg annó sose volt ilyen problemam sem a refluxal , viszont nem csinalok belole nagy gondod mivel semmi problemat nem okoz csak picit azert megijedtem hogy komolyabb is lehet a kelleténél.
2020. márc. 6. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél okoz ilyet a reflux, de van, akinél tüdőgyulladást is okoz.


Lehet, hogy Nálad is van valami, amiért krónikussá váló köhögésre, orrmelléküreg-gyulladásra fogékonyabb vagy és most katalizálódott.

2020. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszer allergiától is lehet.
2020. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most hogy ezt olvasom ez megnyugtat mert énis 2 hónapja köhögök kb... Reggel néha rosszabb és voltam már orvosoknál mindegyik a hidegre fogja meg a szárazlevegőre.. Egyéb más tünetem nincs

De minden nap érzem hogy a hurut vissza,, termelődik,, .


De mégis mikor fog elmulni?


Ha valakinek elmúlt jelezze létszi *.*

2020. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mar elmúlt elmúlt köszönöm a válaszokat
2020. ápr. 15. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!