Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek e időszakban...

Szerintetek e időszakban érdemes elmennem dolgozni?

Figyelt kérdés
21 éves diák vagyok, és COVID-19es időszak miatt itthon ülök én is.. Ahol én dolgozok diákként ott kiemelt higiéniai terület van, de szüleim félnek, hogy lebetegszek mert nincs közel hozzám a hely és buszon simán elkaphatom.. Mit tanácsoltok, maradjak inkább otthon egészségem érdekében vagy szedjek zsebpénzt én is?

2020. márc. 16. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szüleiddel laksz akkor maradj otthon és foglald el magad. Tanulj.
2020. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha agyon kell a zsebpénz menj...

Jelenleg nálunk sokkal nagyobb esélyed van a szezonális influenzát össze szeded, ami december óta tart és heti 40 ezren mennek vele orvoshoz, csak az országunkba.

A korona vírus elsősorban a legyengült immunrendszerszerű, főleg nyugdíjasokra veszélyes.

[link]

50 év alatt lehet úgy átmegy rajtad, hogy észre se veszed, max mint egy kis megfázás.

2020. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon utálom, hogy nálunk gumiszabályok vannak.

Ha TÉNYLEGES a veszély, akkor rendeljenek el kijárási tilalmat, ha meg az nem indokolt, akkor meg ne rémisztgessék az embereket. Ez a véleményem.

2020. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!