Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom ki idegileg a...

Nem bírom ki idegileg a koronavírust! Nincs megoldás?

Figyelt kérdés

Kezdek totális idegösszeomlást kapni.

1. A páromat most nem látom emiatt, mert ez így biztonságosabb de mivel nem tudni meddig tart, lehet 2 hónap, lehet szeptemberig, nem tudni, ezért meghülyülök a bizonytalanságtól. Ha szeptemberig nem láthatom emiatt, hát nem tudom...

2. Nem tetszik ez a bezártság, egyetemista vagyok és tanulni kell de itthon elég nehezen megy, mert a szüleim gyakran veszekednek de ha nem veszekednek, akkor meg segítek nekik, mert sajnos sok a bajuk és legalább ahol tudok, besegítek. Szóval időm sincs sokszor gyorsan tanulni meg hát a hangulat.

3. A szüleim miatt is félek, nehogy elkapják, vannak betegségeik, ezért veszélyeztetebbek.

4. Nem tudok annyit pihenni, amennyit kellene. Nem tudok olyan programokat szervezni, mint ezelőtt, nem találkozhatok akárkivel.

5. Anyukám is aggódik, ideges, már a falra mászik az állandó kézmosástól, fertőtlenítéstől, neki is hiányzik, hogy kimozduljon.


És akkor még belegondolni, hogy ki tudja meddig tart, lehet nyárra se lesz vége és akkor még lehet második turnus is lesz, egyszerűen már ott tartok, hogy az egész életem tönkremegy. Bezártság, szakítás, rettegés lesz az egész.


2020. márc. 26. 22:21
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
én egyáltalán nem félek, semmi se változott az életembe, és nekem is betegek a szüleim, és idősek is,readásul én is az élvonalban dolgozom. nem járok haza és ennyi. hidegen hagy. Pedig se a szüleimmel se a párommal nem találkozunk, és nem is fogunk egy jópár hónapig.
2020. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

#31, Jó neked. Pszichopata vagy😃 de sztem csak trollkodsz.


Még a legutolsó introvertált karantébszökevényt is megvisel ez a szar. Hát még aki normális emberi lény.

2020. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!