Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két hete nem kell, most...

Két hete nem kell, most mehetnénk dolgozni?

Figyelt kérdés
Ma hívott főnökünk, hogy bár múlthét óta ném voltunk a koronavírus miatt dolgozni, és tudja, hogy most keményedik befele, de ha akarunk mehetünk az irodába dolgozni. Kb négyszer ötös szoba. Gépen melózunk. Nem vagyunk nyüstölve a megrendelők miatt de volt aki nemállt le és miattuk picit lemaradtunk. Szerintetek nem felelőtlenség? Ok nem kötelező de pl melóstársaim családjában van aki boltos, biztositós stb. Ezer emberrel találkoznak kitudja hordozók e? Pár napért ti kockáztatnátok? Mert ha behúzzák a teles tilalmat ugyse kell menni aztmondta. Akkormeg? Nektek volt ilyesmi már? Hanemkell minek erőltetni?
2020. márc. 27. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mert ha behúzzák a teles tilalmat ugyse kell menni azt mondta."


Ha nem korlátozás, hanem tilalom lesz dolgozni akkor is el lehet menni. Ha nem tette kötelezővé, a te döntésed, hogy bemész-e vagy sem. Csak ha majd esetleg létszámot kell csökkenteni, mert romlik a cég helyzete szerinted kit fognak előbb elküldeni, azt aki bement, vagy azt aki nem.

2020. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha önkéntes, be ne menj.
2020. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen viszont ha elküld elfogadom A döntéyem az, hogy nem fook menni. Főleg, hogy ő bese megy mert mint kiderült nemrég néhány melóstársam szerda óta bevolt hívva. Nekem meg mást mondott. :D köszi a véleményeket.
2020. márc. 27. 19:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a kihagyott betükért. :)
2020. márc. 27. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd lassan mindenhol rájönnek, hogy nem lehet ezt 1 évig csinálni.
2020. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Najó de mit nem lehet? Mert elhiszem, hogy nemállhat le minden, stb, de mi értelmevan annak, hogy "úgyis előbb utòbb megkell kapni" érvell a főnökök küldik az embereiket, ők meg otthol maradnak karabténban. Megkapták a járuléknemfizetési lehetőséget, én azt is aláírom, hogy fizetés nélküli szabin leszek egy ideig. Főleg az fura mint írtam, hogy úgy tett mintha a többiek is hétfőn kezdenének, közben meg szerda óta melóznak. Ennek mi értelme volt? Kivolt adva, hogy mindenki maradjon otthol , nemozduljunk ki, sőt egyikünk mint kiderült csak kijárkált, haragudtak is rá, errefel meg rá pár napra ők küldenek minket be a lehetséges helyzetbe mert mossunk kezet, meg úgyis irida dumával... hátsz szóval... erősen ott vagyok, hogy én mondok fel nemsokára.. enbyire nemtisztelni a másik egészségét...
2020. márc. 28. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!