Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A haverom miért lett rosszul?

A haverom miért lett rosszul?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom mdma függő. És Szombaton be ekizett, be vett egészben egy citromsárga CR-es tablettát. Azért dobta egészben mert elvileg 130-140 mg-s csak a tabletta. Emelett még fel is szívott az este folyamán 3,5g speedet. Miután bevette egy 25 percel. Szólt, hogy rosszúl van. Szétvan pörögve, melegséget érez, hányingere van. És fájt mindene. De azt mondta, hogy nem adagólta túl magát mert a 210-215 mg körüli tablettákat. Általában egészben szokta bedobálni. És általában 2-3 hetente lasztizik be. Most 1,5 hónapja nem csinálhatta. És azt mondta a tabira, hogy nem csak mdma van benne. Mert halucinál is tőle. De az mda és a 2-cb sem ilyen veszélyes. Eddig még soha nem volt baja extasytól főleg, még ha mással keverte akkor sem. A maradék fél lasztit ide adta nekem. De nem merem bevenni! Főleg, hogy még nem is drogoztam.


És nem tudom, hogy az alkoholon kívűl van e más drog amit érdemes kipróbálni! Pedig sok ismerősöm még a cannabison kívűl is sok mindenre azt mondja, hogy egyszer megéri kipróbálni. De miért? Viszont az ilyenekre, hogy krokodil, flakka, meth, még mindig azt mondják, hogy ne mert erős függést okoz. És nagyon rossz utána pár napig és veszélyesek is.


De nem értem valaki miért mondja azt arra a szintire, hogy jó. Amiről azt sem tudja ki csinálta?



2020. máj. 14. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, hát, szerintem nem csak a haverod adagolt túl valamit...
2020. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy valami újszerű designer drogot fogyasztott. Mert még tolerancia nélkűl is egy mdma érzékeny kis testsúlyú embernek sem annyira sok ez az adag, hogy ennyira rosszúl legyen. De gondolom a haverod már nem annyira érzékeny rá. Neki most is szerintem 170-200 mg is elkelett volna. Főleg, hogy 1,5 hónap alatt nem offolódik ki a tolerancia ennyire.


Pl én azt mondom, hogy a thc, extasy, varázsgomba, dmt, speed, kokain, metadon, metamfetamin, mefedron olyan drogok amiket 1-2 alkalommal kipróbálhatsz.


De innen én is a cannabist, dmt és varázsgombát részesítem előnyben mert csak ezek a természetes drogok.


De pl igen krokodil, flakka, heroin, crack, biofű stb ezeket felejtsd el mert lehet, hogy egyszer használod. No iv és attól még rászoksz. Meg a krokodil az már eleve egy halálos itélet.


Pl azt a fél tabletátt se vedd be! Mert az is a roszabbik fajta szinti.

2020. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetes szelekció ..
2020. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na de úgy tudom, hogy a kokain és a kati is vannak olyan erős drogok. Mint a Heroin órrba a metről pedig azt halottam, hogy talán nem olyan veszélyes mint pl a flakka. De a lejövője több napig tart és nagyon rossz. De elvileg a hatás is 15 óra kb. Éa függőséget is nagyot okoz majdnem olyat mint a kokain.


Azt nem értem, hogy az lsd-t pl miért nem írtad bele. Mikor az nem olyan veszélyes esetleg mentális sérelmet okozhat. És olyan halucinációkat csinál, hogy még tanúlsz is belőle. Szerintem a kokain, heroin sem jobbak meg nem is menő picit se senki szemében. Hiába drágák és hiába nem szoksz rájuk!


Akkor a haverom ezek szerint valami rossz designer drogot fogyaszthatott?

2020. máj. 14. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is haluztam már ekitől, vannak akik érzékenyebbek erre, pl. nálunk mindenki azt a lasztit vette be mégis csak én haluztam :D nem parán, de mozogtak a minták, stb. Lehet, hogy 2CB-s volt amugy. Nem történt más, csak megcsavarta az eki, valószínűleg erősebb volt, mint amilyet szokott, hiába hitre azt, hogy csak 100x mg-s. Én kiprobaltam jó pár mindent, élménynek, tapasztalatnak jo volt, de amugy nem függtem rá semmire. Nem is vagyok addiktiv típus, azt meg kell hagynom. Az LSD veszélyes, ha nincs meg hozzá a kellő mindset, akkor baxhatod az egészet, rossz trip és rossz flashback-ek, amik életed végéig elojohetnek. Én nem próbáltam az LSD-t, de őszinten szolva, félek is tőle, es ez a félelem is meggatol abban, hogy kiprobaljam. Heroin nem veszélyes? Az egyik legkemenyebb es legaddiktivabb drog, egy hasznalat eleg a függőséghez. A kola is elég kemeny lelki függőséget okoz, de talan nem épít le annyira fizikalisan. Amit mindenféleképpen érdemes kiprobalni, ha már ugy erzed, akkor az az eki/mdma meg a gomba.
2020. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A meth durvabb fuggoseget okoz mint a kokain, meg az agyat és idegrendszert is szétb4ssza. Amugy szerintem inkabb a 3,5g speedtol lett rosszul
2023. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!