Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt ez a rosszullét?

Mi volt ez a rosszullét?

Figyelt kérdés

22 éves fiatal sportos anya vagyok,minden nap tornázok edzem,ma kellemes meleg vízben fürdés után elkezdett könnyezni a szemem majd elkezdtem szédülni és utána(teljesen úgy tudnám leírni az állapotot mintha ittas lettem volna és hirtelen beut a pálinka)hirtelen rosszul lettem,másfél órán át szédültem de olyan érzésem volt sőt még a beszédem is olyan lett mint amikor részeg lesz az ember,természetesen egy korty alkoholt nem ittam mégis teljesen úgy éreztem magam mint amikor hirtelen beut az ital még azt a bizsergést is éreztem a fejemben..és ami nagyon érdekes volt anyukám is látta hogy a jobb fulem meleg volt és piros.

És azt érzetem abban a fulemben azt a melegséget és nagyon rossz érzés volt,kellett 2 óra mire teljesen rendbe jöttem,ja és hiába mentem ki a friss levegő sem segített.

És piros meleg volt a fulem és azt éreztem ott gyult össze a vér a fejemből és mindjárt elájulok.Nagyon megijedtem.

És most le fekudtem ide az ágyba és szúrdogál a szívem,az előbb hirtelen felültem mert nagyon fájdalmasan akart szúrni és ahogy hirtelen felültem elmúlt de még mindig szúrkál.

Szóval úgy tudnám leirni mintja beutott volna a pia és ez a fulzsibbadás meg a szivem szúr,mi ez?


2020. júl. 13. 23:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy tudnám leírni hogy alkohol fogyasztás nélkül lettem részeg,miközben ilyen ijesztő tünetek társultak hozzá.
2020. júl. 13. 23:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap előtt ittam három fröccsöt semmi bajom nem volt..tegnap este egy fröccsöt ittam és pl tegnap este attól az egytől beszédultem már az is fura volt mert ugyanazt ittam,viszont ma semmit nem ittam amiben alkohol van,
2020. júl. 13. 23:51
 3/7 A kérdező kommentje:
És ez a szívszurkálás napok óta van,pl az edzést nem hagytam emiatt abba.
2020. júl. 13. 23:51
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez a mai ez egy spontán rosszullét volt és ma nem ittam alkoholt és semmi olyaz nem tettem ami miatt ez lehetett volna
2020. júl. 13. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy érrendszeri probléma, vagy ideg kimerültség.
2020. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elég stresszes idő szakom van ez tény naphosszakat szorongok idegeskedek.
2020. júl. 14. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A meleg furdo miatt a vernyomasod is leeshetett.
2020. júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!