Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb oldali fájdalom: ha...

Jobb oldali fájdalom: ha kicsit többet sétálok, mondjuk egy 15-20 percet, megfájdul az oldalam. Mitől?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt mentem könyvesboltba, szokásom sietni buszra. Felugrottam a buszra, odaêrtem, sétálgattam. Eleredt az eső, igyekeztem gyors lenni és elkezdett fájni a jobb oldalam, lassabban kellett mennem, eddig nem volt ilyen problémám, rálegyintettem. Tegnap egyáltalán nem jelentkezett mert csak itthon voltam. Ma elmentem moziba, már odaúton elkezdett fájni. Hazafele pedig egypárszor erősen belém nyílalt.

16 éves lány vagyok, szoktam futni, edzeni. Esetleg edzéstől lehet? Mostanában pont nem voltam vmi aktív edzés szempontból.



2020. júl. 23. 00:18
 1/1 anonim válasza:
100%
a válasz az hogy rosszul veszed a levegőt és beszorul oda a levegő ez miatt fáj nekem már volt olyan hogy 1 napig aligha fel tudtam állni de szerencsére reggelre jó lett
2020. aug. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!