Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Direkt ájultatok már el? És...

Direkt ájultatok már el? És egyedül vagy haverral/baráttal? Mondjátok el azt is hogy hogy volt!

Figyelt kérdés

Nem vagyok hülye, ilyen válaszokat kérlek ne adjatok!Azért kérdezem mert a technikáját már tudom, de mégsem merem egyedül csinálni, csak ha meggyőztök hogy úgy is lehet.Igazából ha bárkinek elmondanám hogy ezt akarom csinálni nem segítenének, hanem pszihológushoz vinnének...

Viszont ha azt mondjátok, hogy veszélyes meg ilyenek akkor inkább nem csinálom.


2010. aug. 7. 20:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Úgy kell, hogy legugolsz, nagylevegőt veszel és erősen kifújod egymás után sokszor és gyorsan aztán hirtelen felállsz.. :D De ne csináld. Nekem nem sikerült csak elszédültem meg fura zsibbasztó érzés volt:D de volt akiknek sikerült. Valaki kapjon el! :D
2011. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!