Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Antidepresszánstól mennyi idő...

Antidepresszánstól mennyi idő alatt várható hízás?

Figyelt kérdés
Mielőtt pánikbeteg lettem nagyon nehezen egy év alatt sikerült felmennem 56 kgra 169 cm vagyok. Amikor stresszelek nem tudok enni sajnos amikor beteg lettem hányingerem volt minden kajától. A gyomromban volt egy gombóc mint a gyomor ideg. Mostmár az antidepresszáns [scippa] vissza adta az étvágyam. De sajnos megint alig vagyok 50 kg nagyon elvagyok keseredve. Szeretnék legalább 60 kg lenni. Az az álom súly amit még soha nem sikerült elérnem.

2020. okt. 16. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Az escitalopram nem igazan hizlal, szoval a gyogyszertol nem fogsz. Max ha lesz etvagyad akkor a kajalastol. Ha gyogyszertol akarsz hizni irassal mirzatent, az hizlal mint a diszno, ram 2 ev alatt 30 kg jott fel.
2020. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es sose a gyógyszertől hízunk, hanem az általa megnövekedett étvágy miatti többlet beviteltől!
2020. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Étvágyam az van. Remélem akkor azzal együtt jönnek a plussz kilók is.
2020. okt. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!