Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sofőr leszek akkor biztos a...

Sofőr leszek akkor biztos a porckorongsérv/ gerincsérv ?

Figyelt kérdés

Most is ülök, egy kövér mókus vagy 22 évesen napi 14 órákat gépezek mert élettelen kis lusta genya vagyok. Most csináltam meg a jogsikat megyek buszozni. Voltam ilyen ismertető napon egyik sofőrnek porckorong sérve lett a másiknak is az van, tehát ha valahogy valami oknál fogva életmódot váltanék akkor is 50 éves koromra lőnének a normális mozgásnak lévén most sem tudom mi az a normális én mindig kövér voltam , de eddig nem volt bajom.


Tudom, hogy nagyjából már mindegy, de nem tudok aludni mert délután volt egy taktikai alvás most ezen gondolkodtam éppen.



2020. nov. 8. 00:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem vagy, vagyok. Bocs.
2020. nov. 8. 00:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy azon az ismertetőn mit mondtak el mint kiváltó ok. Nekem attól lett gerincsérvem, hogy megemeltem magam egy árokban egy nagy átmérőjű vascsövet emelve. Van több ismerősömnek is sérve, mindegyiküknek ugyanígy rossz/nagy súlyú emeléstől lett. Én még nem hallottam olyan, hogy a sok üléstől kapott volna valaki.
2020. nov. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Exem kamionos, neki volt az üléstől. És aranyere is.

De ha most meg a gép előtt ülsz akkor tökmindegy, ez is ülés, ugyanazt okozza.

2020. nov. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A férjem kamionos én egy cégnél dolgozok ülök,sétálok,állok emelek..neki nem lett eddig sérve én meg lebénultam az egyik lábamra kiszakadt sérv miatt..

Mindegy mit csinálsz,ha hajlamos vagy rá,úgyis kijön! Nekem elég volt ennyi nőként..egy gyereket szültem..a másodikat félek bevállalni..

Viszont az aranyér tényleg gyakori a sok üléstől..azzal a férjem is szenved..

2021. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mankóval , vagy mivel jársz? :0 szörnyű ilyet olvasni!.


Én utóbbi években sokat ültem, sőt! Aranyerem mégsincs.

2021. jan. 17. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!