Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az extasy vagy a speed az...

Az extasy vagy a speed az alljasabb drog?

Figyelt kérdés

Tudtommal az extasyra hamarabb rá lehet állni viszont könnyebb megunni. De az jellemző elvileg rá ha 1-2 hónapnál gyakrabban csinálod akkor depressziós lesz az ember. Mivel a szerotonin és az oxitocin nem tud helyre állni az agyban. De aki nagyon rá van kapva. És az meg az anyag nélkül jó depis lesz. És ennek a peak része csak 1-2 óra. De ez elég nagy toleranciát okoz. Úgyis gyakrabban fogja nyomni! 250-300 mg egyszerre bejutattva már túladagolás. És ez is mondjuk attól is függ,hogy hogyan roncsolja a boldogsághormont, hogy valaki. Benyomm mondjuk 150-200 mg körül redose nélkül. Vagy valaki 2-3 redoseval 500-800 mg-t is fogyaszt. És a nagyobb adagok ideroncsolobbak.

A speednél nem lesz olyan depressziós az illető ha sokat tolja. De kisebb tolerancia alakul ki. És nem áll be tőle az illető. Nem annyira boldog de jól érzi magát és ez természetesebb érzés. Szóval nehezebb róla leállni. 80-90 mg Amfetamin már túladagolás. Hatása hosszabb idő 6-12 óra. Mind2 ha tartalmazza is az mdma és Amfetamint csak elvétve. Ez még veszélyesebbé és addiktívabbá teheti őket.


Az egyik drog esetén a használó ha nem lesz a szeren mindig depis lesz. A másiknál pedig mindig öngyilkos hajjlamok lesznek. Persze a nagy depi miatt az exnél is jelenkezhet öngyilkos hajlam. A speed a bőrre károsabb. Fizikai függőséget mind2 okozhat. Ezek nem olyanok mint a fü, hasis. A koksznak nincsenek meg annyira ezek a mellékhatásai. De ott meg még erősebb függőség várható. Túladagolás esetén mi várható melyik a rosszabb amikor tűladagolod. És akkor melyiket könnyebb még csak véletlenül is.


Akkor most melyik és miért a roszabb? Szerintem az ex mert azt nem tollhatja akármikor az ember. Mert depressziós lesz nagyon. És addig a delikvens már nem tudja magát hova tenni. Ha nagyon erősen vágyakozik rá.



2020. nov. 8. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a sp sokkal könnyebben beépül az ember mindennapjaiba ezért alattomosabb az ember észre se veszi és már mindenhez kell.

(sajat tapasztalatom alapjan)

2022. febr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom,nekem a speed olyan mocskos gyilkos lejovot csinal mint az allat.Ver a viz,a szivem brutalisan dobog,a testembe futkos a hideg.Viszont en attol brutalisabban beallok,rendesen zsibbad tole a fejem,es semmit se érzek.A bogyoval az a bajom,hogy ott ha kicsit lehozzák a kedvem nagyon nehezen térek vissza.

De bogyo utan meg jot alszok legalabb.

Szerintem a spé moslékabb

2023. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!