Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ennyire fáradtnak...

Miért érzem ennyire fáradtnak magam?

Figyelt kérdés

Tudom 124 kiloval valamit kezdenem kéne illetve a mozgás hiánya is hozzá játszik ehhez.

Szeretnék tornázni meg stb, de jelenleg annyira fáradtnak érzem magam, hogy az ágyban fekve telefonozás helyett is csak aludnék.


Vitamin hiány? Vagy mit lehetne tenni ez ellen?



2020. nov. 14. 19:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, ha ez jelent valamit a kérdés szempontjából.
2020. nov. 14. 19:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, lehet hormonproblema áll a háttérben. Illetve próbálj meg kicsit erőt venni magadon és legalább csak sétálni, segíteni fog, ha friss levegőn vagy.
2020. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt ird meg inkabb, kb mennyi ideje.
2020. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon hosszú ideje nem érzem, hogy bővelkednék energiával. De pont ma(illetve mostmár tegnap) teljesen így voltam ahogy leírtam.


Illetve kb 1 héttel ezelött kis ásás/lapátolástól is iszonyatosan elfáradtam, kb a 70 éves nagyapám jobban bírta.


De nyáron se mondanám, hogy sokkal több energia volt bennem.

2020. nov. 15. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!