Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covid önkénteskedéssel kapcsol...

Covid önkénteskedéssel kapcsolatban miért csak az orvostan hallgatókat említik mindenhol? Miért csak róluk beszélnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy egészségügyisnek az alázat alapvető.. De egy kicsit kezd elegem lenni, hogy a csapból is csak az folyik, hogy mert az orvosisok. Én egészségügyis hallgató vagyok, gyógytornász mentőtiszt, dietetikus és ápoló hallgatókkal együtt mi is küzdünk, és igen, jól esne ha nem mindenhol csak róluk lenne szó. Nekünk se könnyű, nekünk is a nyakunkon a vizsgaidőszak. Elismerem, nem annyira kemény mint nekik.. Szerintetek mi az oka ennek?
2020. dec. 4. 04:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs gond, itt most csak ki vannak emelve, rajtuk van a hangsúly, de eközben azért az eü más szakemberei is el vannak ismerve,legalább szóban vagy írásban, én eü dolgozóként nem látom ezt a különbséget, amit írsz.
2020. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Mit értesz azon hogy róluk van szó? Hol? Csak ők lehetnek önkéntesek? Egyáltalán milyen önkéntesekre vonatkozik a kérdés?
2020. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A dietetikus pont olyan, mint az "orvos". A big pharma propagandáját tolja, ami, mint tudjuk, a tudomány ellentéte. Nem gyógyít, elintézi, hogy visszatérő vásárló legyél. ;)
2020. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jobban hangzik egy orvostanhallgató. Gyógytornász dietetikus olyan semmilyen. Nincs bizalom feléjük
2020. dec. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!