Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi oltásellenes?...

Miért van ennyi oltásellenes? Miért rettegnek ennyire?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit tájékozódnátok hiteles forrásból, tudhatnátok hogy a vakcina le volt tesztelve, és azért került ilyen “hamar” piacra, mert egy világjárvány közepén vagyunk és az adminisztratív folyamatokat lerövidítették. Értsétek már meg, hogy vakcina nélkül nem fogunk többé normális életet élni.


Ui. A vakcináknak általában nincsenek hosszútávú mellékhatásai...



2020. dec. 27. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
69%

“ Csak nehogy lélegeztetőgépre kerülj...”


Az kellene megvizsgálni hogy ki miért kerül oda. Miért nem visel meg egyes 70 éveseket, és miért halnak bele 30-asok is. Ha ezek az adatok is nyilvánosak lennének, lehet nem is rettegnél annyira. Eddig egy konkrét esetet tudok, láncdohányos elhízott cukorbeteg volt. A többit csak hallomásból tudom.

2020. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
74%
A kérdező egy troll, ne etessétek...
2020. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
58%

#34

Képzeld fuldokoltam má eleget az előző hülye oltástól. Viszont a vírustól nem volt semmi bajom.

2020. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
90%

Olyan vicces, hogy a kérdezőnek elfogytak az érvei, és már csak sértéseket dobál.

Én nem vagyok oltásellenes, a kötelezőket beadattam. De itt maga a vírus is alig létezik egy éve, nem csak az adminisztrációt rövidítették le, hanem a tesztelési folyamatot is, és csomó tudományos cikk van a lehetséges mellékhatásairól, csak kéne tudni angolul hozzájuk. Az orvosoknak sincs egységes véleményük az oltásról. Majd ha a csuti, a disznósajt, a pedofil vagy az ereszhuszár beadatja magának, akkor talán én is, de nem fogják, annyira még ők sem hülyék.

Mivel a magyarok 20%-a tervezi csak beoltatni magát, ezért nem fognak tudni cuki kis oltáshoz kapcsolódó korlátozásokat bevezetni. Mert akkor nem lesz kinek fesztivált rendezni, vagy filmet vetíteni. Vagy szerinted megérné a 20%-al arányos közönségnek bármit is szervezni?

Én amúgy ha kötelező lesz mégis, akkor beadatom, leszarom, erős az immunrendszerem, bármit kibír, influenzás sem voltam soha, sem bárányhimlős, pedig azokra sem oltatom magam. Egy ilyen összecsapott csoda-oltas sem fog földhöz vágni. De pont a gyengébb immunrendszerűeknél simán előjöhetnek majd a kellemetlen mellékhatások.

2020. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, csak nehogy az legyen, hogy majd a 80 százalékot még jobban lenyúlják adóval, hogy eltartsák azokat akik belenyomorodnak az olytásba.
2020. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
66%

Nem olvasom végig a kommenteket de hidd el nem véletlenül van hogy azok az emberek akik tényleg ezzel foglalkoznak (gyógyszerészek,laborosok,orvosok, mikrobiológusok,TUDOSOK)

A többségük (durván 90%) nem fogjak beadatni az oltást és a közeli ismerőseinek sem fogjak megengedni hogy beoltassák magukat. Aki ezen nem gondolkozik el az menjen oltassa be magát de ne csodálkozzon hogyha fogyatékos lesz a gyereke vagy az unokája vagy lebénul a fél teste stb

2020. dec. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
22%

Na akkor sorjában.


HIV-re nincs vakcina, hogy ennek mi az oka, abba most ne menjünk bele, ellenben létezik rá egy rendkívül hatásos úgynevezett HAART terápia, amely szerek alkalmazásával egy HIV fertőzött is lényegében élhet olyan életet, mint egy nem fertőzött. Terápia, és működik, hol a gond?


Nem találtak gyógymódot "a rákra"? Az ugye megvan, hogy nincs olyan, hogy "a rák", hanem többféle szövettípus többféle daganatos elváltozása, melyek eltérő prognózisúak és eltérő terápiát igényelnek? Számos nagyon modern készítményt dolgoztak már ki, amellyekkel sikeresen kezelhetőek a daganatos betegségek, egyre specifikusabbak, nem az egész szervezetet támadják, hanem lokálisan a tumorsejtek ellen hatnak. Szerintem ez nem jelenti hogy x éve nincs gyógymód "a rákra". Megint más kérdés, hogy az 50 éve bagózó 4. stádiumos tüdőrákossal már nehezen lehet mit kezdeni, ahogy a hasűri vérzőt is leginkább az elején lehet megfogni és kezelni, nem akkor, amikor már kivérzett, gyanítom ez mindenki számára logikus.


Az inluenza elleni védőoltás más elven működik, mint a Pfizer mRNS technológiája, belátható, hogy emiatt a hatékonyság is nagyobb lehet, amire egyébként igény is van, tekintve, hogy világjárvány van. (Hozzá kell tegyem hogy, nem 40%-os a hatékonysága, hanem joval tobb)


A vírus sose volt elkülönítve? Ja, csak tucatszor. Tesztekkel nem lehet kimutatni? Kapásból van rá 3, ha a COVID pneumoniat is bele akarjuk keverni, akkor ott vannak a képalkotók is. A lakosság nagy része immunis rá? Ezek szerint csak viccből műszakolunk mostanság az intenzíven.


Daganatos és cardiovascularis betegségben többen halnak meg: cáfolhatatlan tény. Ahogy az is, hogy ehhez a magyar lakosság elhízása, mozgásszegény életmódja, dohányzása, beállítatlan magas vérnyomása stb vezetett. Ki ezért a felelős? Kizárólag az egyén. Veszélyes ez az adott egyén környezetére? Legfeljebb a beteghordókra, akiknek megroppan a dereka a 120 kiló teher alatt, de egyébként nem. Kell ellene tenni? Hogyne, teszünk is, érdekli ez az átlag magyar, pörköltet eszünk reggelire is civilt? Ugye ugye.


A 2019-2020-as adatokat nézve, kb 50 ezer ember halt meg influenza következtében az USA-ban. Az augusztusi adatok szerint a koronavírusban elhunytak száma 170 ezerre tehető. Mindez korlátozások mellett.


Az orvosok, tudósok igen nagy százaléka az oltás mellett van, nem tudom honnan jött ez a 90%, nagyon nagyon eltér a valóságtól, nálunk kivétel nélkül mindenki be lett oltatva, velem együtt. Tudom tudom, most jön az, hogy kellemes döglődést kívántok nekem, koszi, mar vartam.


Nem tudom, számomra rémisztő, amit ti itt képviseltek, ráadásul ekkora arccal, tényszerű adatok nélkül.

2020. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
66%
Jól van nem kell itt kampányolni ha a vírus ellenes készítményen dolgozol és beoltatod magadat hat hajrá csak furcsának tartom mert az én környezetemben tényleg a többség nem fogja beoltatni magát pont ahogyan én sem és a rokonaim, barátaim sem
2020. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
20%
Én nem kampányolok, mindenki azt csinál, amit akar részemről ezen a ponton. Ellenben a butaságot és valótlan állításokat meg fogom cáfolni, a konzekvenciát meg mindenki maga vonja le.
2020. dec. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!