Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi oltásellenes?...

Miért van ennyi oltásellenes? Miért rettegnek ennyire?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit tájékozódnátok hiteles forrásból, tudhatnátok hogy a vakcina le volt tesztelve, és azért került ilyen “hamar” piacra, mert egy világjárvány közepén vagyunk és az adminisztratív folyamatokat lerövidítették. Értsétek már meg, hogy vakcina nélkül nem fogunk többé normális életet élni.


Ui. A vakcináknak általában nincsenek hosszútávú mellékhatásai...



2020. dec. 27. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
12%

Nem csak elgondolkodtam, hanem tudom is. Mert nem volt akkoriban sok-sok közösségi oldal, ahol képtelenebbnél, képtelenebb teóriákkal jöttek volna a minenhez is értő egyedek. Nagyon sokan pedig ezeket az agymenéseket bekajálják és tényszerűen továbbadják.

Majd, ha még X év múlva is így élünk, mint most, hogy televízión keresztül lehet nézni az üres sportkomlexumokban zajló sporteseményeket, online lehet színház jegyet váltani, nyaralni, majd a járdaszigetekre járhatunk, nem lesz semmiféle szórakozási lehetőség, talán akkor néhányan elgondolkodnak hogy lehet jóbb lett volna nem a gyíkemberekben és chipekben hinni, hanem egy kis kockázatot vállalni és beoltatni magunkat.

2021. jan. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
62%

20 éve is volt közösségi média. Fiatalon ott lógtunk mind. Aki meg nem ott lógott, az a kocsmában kapta az okosságot, ott aztán tudtak cifra dolgokat kitalálni. Mégsem volt ez.


A chipekben nem kell hinni, van a kutyámban meg a macskámban is. Még tőlem is északabbra szerintem már rég felmerült hogy lehetne személyi igazolványként használni, meg bankkártyaként, meg tulajdonképpen mindenféle igazolvány helyett mehetne már a 15 évvel ezelőtti technika állása szerint is.


Ha meg a nanorobotokra gondolsz, azok is létező dolgok.

2021. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
71%
Azert, mert ezek nagyon nem lettek tesztelve, akarki akarmit mond. A Pfizerrol pont tegnap lattam egy hirt, miszerint az egyszeru halandoknak a lebutitottat adjak. En nem csak ezert nem akarom, hanem egyszeruen nem latom ertelmet. Az atlag emberek 90%a szerintem nemhogy kovid halottrol nem tud a kozvetlen kornyezeteben es a baratai kozt, sem olyanrol, aki komolyabban rosszul lett volna tole, legfeljebb szaglas es izvesztest tudok en is. Az nem er, hogy valakinek a valakienek a felesegenek a legjobb baratnoje ismer olyat, aki latott mar koronas beteget. Ha nem lenne ez a maszkos baronsag es a media akkor fel sem tunne, hogy jarvany van. Ezert nem fogom egy ketes minosegu vakcinaval beoltatni magam, ha megbetegszek akkor meg igy jartam, ti csak oltakozzatok, legalabb meglesz a nyajimmunitas, bar ahogy a sok birkat latom mar meg van reg ;)
2021. jan. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ismerek olyat, aki meghalt koronában, kolléganőm férje... és még van 2 ismerősöm, akik nagyon rosszul viselték a covidot...
2021. jan. 21. 19:16
 65/81 anonim ***** válasza:
67%
Igen, azt mindjart gondoltam. Kivancsi lennek a boncolasi jegyzokonyvekre, amit ugye nem csinalnak, hogy nem csak egy sima influenza volt-e, amit mar szegenyt el is temethetunk, mert a korona kinyirta.
2021. jan. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
27%
Biztosan azért haltak meg időn 11 ezernél többen mint az 5 éves átlag, mert a covid nem is veszélyes, nem is abban halnak meg, kamu stb. Hülye tudatlan barom!
2021. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
85%
Inkább tavaly haltak meg többen, már ha igazak a statisztikák. Minden halál szomorú, főleg hogy még hasznot és politikai tőkét csinálnak belőle. Viszont engem és még sok embert ezzel nem etetnek meg.
2021. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
77%
#66: Én tudok olyanról, hogy a város határában elgázolták a bácsit, sajnos életét is vesztette, de a halál oka nem a gázolás volt, hanem korona. Innentől kezdve nekem ne akarják beadni, hogy a számok mennyire valósak
2021. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
61%
Kamu. Az év végi össz halálozás 11ezerrel több az 5 éves átlagnál. Szerintem innentől nem kell a covidot magyarázni. Gusztustalan hogy ebből az egyértelmű eü kérdésből sokan politikai megosztást csinálnak ilyen butaságok terjesztésével.
2021. jan. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
69%
Annyit kamuznak be amennyi ki van nekik adva. Az átlagbér is 300.000 fölött van a KSH szerint, na kb ennyire hitelesek. Ez a napi 100 körüli szám még arra elég, hogy a hiszékeny embereket rettegésben tartsák, ha többet írnának ki akkor még a leghülyébbeknek is feltűnne, hogy ők miért nem ismernek senkit, aki egyáltalán rosszul volt tőle. A halottakat meg boncolás nélkül elkönyvelik koronásnak, holott simán lehet hogy influenza volt ami elvitte őket, meg a legtöbbnek annyi betegsége volt, amiket egy fiatal szervezet sem heverne ki, nemhogy egy 80+os.
2021. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!