Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi oltásellenes?...

Miért van ennyi oltásellenes? Miért rettegnek ennyire?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit tájékozódnátok hiteles forrásból, tudhatnátok hogy a vakcina le volt tesztelve, és azért került ilyen “hamar” piacra, mert egy világjárvány közepén vagyunk és az adminisztratív folyamatokat lerövidítették. Értsétek már meg, hogy vakcina nélkül nem fogunk többé normális életet élni.


Ui. A vakcináknak általában nincsenek hosszútávú mellékhatásai...



2020. dec. 27. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
31%

Persze, csak úgy a semmiből hapottakat lehet adminisztrálni. Meg a ksh hazudik, hogy tönkretegyék a gazdaságot mert nyilvánvalóan az a kormány érdeke, nem szeretne több valasztást nyerni.

Te annyira elsöprően hülye vagy, hogy arra szavak nincsenek. Valami elképzelt alternatív konteós valóságban élsz..

Boncolás blablabla, mi magyarázza akkor a rengeteg plussz halottat?? Ja nem az igazadat igazolja, akkor az kamuuu. Nevetséges vagy, sajnálom hogy idáig süllyedtem, hogy veled vitázzak

2021. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
55%
Hát te sutább vagy, mint hittem :D Te talán ismered mind a 11.000 halottat? A korona weblapra is csak az életkor kerül fel és a nem, meg a betegségek. Annyit írnak fel, amennyit akarnak, senki sem tudja ellenőrizni. Mindegy, rettegj tovább egy túltolt influenza miatt, én és szerintem a legtöbb ember meg had kapjuk vissza a maszk és egyéb szarságok nélküli életünket, ti rettegők meg zárkózzatok be és hordjatok maszkot alvás közben is, mi majd néha napján teszünk az ajtótok elé valami kaját, már ha eszünkbe juttok :) Továbbá jó oltakozást, remélem már regisztráltál rá. Amúgy meg nem vagyok konteós.
2021. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
0%

Te nagyon hülye vagy. Egyáltalán miért lenne jó bárkinek ezt túltolni?? Már az alapfeltevés is nevetséges, biztos a háttérhatalom áll az egész mögött, az új világrend létrehozásáért XD Ja, hogy nem vagy konteós, áh dehogy... Egyik orvos ismerősöm szerint se túltolt..

Rettentúen primitív a gondolkozásod..

2021. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
91%

Na igen. Meg a politikusok is mindig igazat mondanak. Ők csakis mindig mindent a mi érdekünkben tettek és fognak tenni. Az adót is kizárólag arra költik hogy nekünk jobb legyen.

Ja, mégsem. :)

2021. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
0%

DE EZ NEM POLITIKAI HANEM EÜ KÉRDÉS!! A kormány 90%-ban az orvosi szakértők, virológusok, orvosi kamara javaslatait követi, néha még jóval lazábban is (2. hullám kezdeti, ott el is késtek a korlátozásokkal).


Aki szerint az adófizetésnek sincs értelme, az társadalom máködésének az alapjaival sincs tisztában.. Kijártad egyáltalán a 8 általánost?


[link]


Mocskos szemétláda aki el akarja bagatellizálni a járvány súlyosságát.

2021. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
91%

73, ismered a mondást. Nem zörög a haraszt....


Valami oka van, hogy manapság ennyien hisznek ezekben.


Egyébként ott tartunk, hogy sokan a spanyoloknál már a fűtést sem tudják fizetni. Ha így megy tovább több embert fog elvinni az éhhalál mint a betegség. Ha meg zavargások törnek ki, annak is lesznek áldozatai, plusz a tömeges csődök után akik felkötik magukat mint 90 éve.

2021. jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

“ Kijártad egyáltalán a 8 általánost?”


Miért, te nem? Tudod mindenki a maga szintjén. Eddig a kérdésedig azért egy felsőfokú képzést kinéztem belőled. Ha diplomát nem is feltétlen. De látom az alapvető olvasás utáni értelmezés sem megy. :)


Olyannal akinek a következő két mondat ugyanaz:

“ Az adót is kizárólag arra költik hogy nekünk jobb legyen.”


“ adófizetésnek sincs értelme”


Na az ilyennel nem illik szellemi párbajba kezdeni, mert fegyvertelen. :D

2021. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:

Attól azért nagyon messze vagyunk.. Bezzeg az afrikai éhezőkön nem aggódsz, de a spenyolokk biztos éhen halnak..

De ha ez valakit zavar, és normális életet akar, miért nem az oltást propagálja ahogy tudja????? Jahogy az se tetszik.. De lezárás se legyen.. Majd bízunk a csodában akkor, vagy dögöljön a gyengébb. Hányok.

2021. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

"Olyannal akinek a következő két mondat ugyanaz:


“ Az adót is kizárólag arra költik hogy nekünk jobb legyen.”



“ adófizetésnek sincs értelme”"


Bocsánat, ezt benéztem, rosszul olvastam elsőre, a kizárólag szót nem vettem figyelembe.

2021. jan. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
Ti meddig fogtok még vitatkozni? Úgy sem tudjátok meggyőzni egymást 🙄
2021. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!