Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi oltásellenes?...

Miért van ennyi oltásellenes? Miért rettegnek ennyire?

Figyelt kérdés

Ha egy kicsit tájékozódnátok hiteles forrásból, tudhatnátok hogy a vakcina le volt tesztelve, és azért került ilyen “hamar” piacra, mert egy világjárvány közepén vagyunk és az adminisztratív folyamatokat lerövidítették. Értsétek már meg, hogy vakcina nélkül nem fogunk többé normális életet élni.


Ui. A vakcináknak általában nincsenek hosszútávú mellékhatásai...



2020. dec. 27. 10:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de a százat itt is el fogjuk érni. :)

(Már csak 19)


“ miért nem az oltást propagálja ahogy tudja????? ”


Hát. Ha oltásellenes lennék és egoista, akkor ezt tenném. Mert akkor mindnél többen oltják magukat, annál jobb esélyem lenne, hogy nekem ne kelljen, és vége legyen.


De így csak megvárom, mennyire biztonságos. Bár amilyen “gyorsak” nem is kell kivárnom.


“ Attól azért nagyon messze vagyunk.. Bezzeg az afrikai éhezőkön nem aggódsz, de a spenyolokk biztos éhen halnak..”


Dehogynem. Viszont ha már spanyoloknál nincs pénz fűteni, akkor már mi sem vagyunk messze ettől. Csak gondoltam szólok.

2021. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!