Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Valaki segítsen...

Miért van ez? Valaki segítsen mert én már nem értem!

Figyelt kérdés

Hiába edzek keményen (futás, súlyzós gyakorlatok és egészséges táplálkozás stb) a fenekem ugyan úgy megmarad a felesleg:/ Nekem azt mondták hogy ez testalkat miatt is lehet de ehh:( (Endomorf testalkat) Ha valaki esetleg tudna adni egy pár hasznos tippet akkor nagyon szívesen elfogadnám? (a kérdőjel csak a kérdés miatt van)


16/f



2021. febr. 5. 20:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. febr. 5. 20:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Kezdj el mountain bikeozni. Nem marad semmi felesleg a fenekeden, combodon pár év aktív csapatás után. Mellette súlyzós edzés öszetett gyakorlatokkal felsőtestre hogy arányos legyél. Ha normálisan kajálsz az edzés mellett akkor ez működni fog. Az hogy hol marad meg a testen legtovább a zsír az alkati kérdés, de előbb-utóbb onnan is le fog menni.
2021. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
41%

12

Hát persze, ez olyan, mintha felüléseket ajánlanál a hason lévő zsírrétegre. Hatástalan. A szervezetünk nem így működik.

2021. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!