Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg megtehetik, hogy aki...

Tényleg megtehetik, hogy aki nem oltat, nem utazhat majd, nem ülhet ki egy teraszra, moziba, stb? Ilyet lehet?

Figyelt kérdés
En eddig legyintettem erre, hogy ezt úgysem merik. De már a hiradóban is ezen megy a vita. Ez zsarolás, sztem ilyet NEM lehet megtenni.

2021. ápr. 15. 20:18
1 2 3
 21/23 everlight ***** válasza:
68%
Óriási vissza esése lenne a gazdaságnak,ki se kellene nyitni semmit,mert nem mehetnének az emberek,egyesével ellenőrizgetni mindenki oltási igazolványát,nem lenne rá kapacitás.
2021. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
63%
Itt a gyakorin mondjuk fele-fele az oltás mellettiek és az - elleniek száma. Ha az emberek 1/3-adát beoltják, attól még itt lesz a vírus. Minél több a beoltott, annál kisebb eséllyel futsz össze fertőzöttel. Megvan rá az esély, de kisebb. Én azért szeretnék menni helyekre anélkül, hogy félnem kéne a megfertőződéstől.
2021. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igen értem utolsó, én sem szeretnék megfertőződni. De az oltás ettől véd? Tudtommal nem.( egyik oltás sem, tudom jól) Megfertőződhetsz, csak nem leszel nagyon beteg jó esetben. Tehát fertőzött lehet az oltott, max nem tud róla.
2021. ápr. 17. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!