Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik beoltattak magukat: ti...

Akik beoltattak magukat: ti féltek az oltások hosszútávú mellekhatasaitol?

Figyelt kérdés

Engem hétvégén fognak oltani pfizerrel.

De előbb egy cikk alatt annyi negatív komment volt, hogy ilyenkor elbizonytalanodom, hogy tényleg jól teszem-e. Mindenki a hosszútávú mellekhatasokrol beszél.


Komoly válaszokat írjatok légyszi.


2021. ápr. 16. 12:57
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ez az, persze azt senki nem jegyzi meg, hogy mik lehetnek azok a hosszútávú mellékhatások, amiktől úgy félnek. 🙂


Én is beoltatom magam így is - úgy is. De tényleg azt érdemes megnézni, hogy ki írja ezeket a kommenteket.


Csak az a baj, hogy én semennyit nem értek a biológiához az alapvető dolgokon kívül, így különbséget sem tudok tenni 1-2 "hivatalosnak" tűnő cikk tartalma között.

2021. ápr. 16. 13:21
 12/25 anonim ***** válasza:
49%
10-11: számítógépes szimulációról hallottatok-e?
2021. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Egyébként ajánlom figyelmetekbe az 5-ös választ
2021. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem félek.

A hatasmechanizmusból sejthető, hogy semmi mellékhatása nem lesz. Mégis mi lenne?

Soha egyetlen egy oltanak se lettek hosszú távú negatív következményei. Egyetlen gázos eset volt egy gyermekbénulás elleni oltással, konkrétan az, hogy gyermekbénulást okozott.

Tehát a legdurvább dolog, amit el tudnék képzelni, hogy covidos lesz valaki a vakcinától, de ez nyilván már kijött volna ennyi oltás után.

Szóval nem, baromira nem félek.

2021. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Számítógépes szimuláció? Aha, hát mindenkinek szíve joga abban bízni,amiben akar.
2021. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
73%

14, "a hatasmechanizmusból sejthető, hogy semmi mellékhatása nem lesz"

Én semmit sem értek a hatásmechanizmusához, de remélhetőleg valóban nem lesz. :)

2021. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%
Én a rövidtávú mellékhatásoktól is fosok, de még gondolkodom a beadásának. Nehéz dönteni, főleg h annyi minden van a neten,hogy áh ember azt se tudja mi van
2021. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%
15-ös vagyok. Amúgy én sem hinném, hogy durva hosszú távú mellékhatásai lennének.
2021. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem értek hozzá, így kénytelen vagyok megbízni azokban, akik viszont igen. A tudomány jelenlegi állása szerint az oltás a megoldás a járványra. AstraZenecát kaptam, pocsékul voltam utána, de az orvosom megnyugtatott a vérröggel kapcsolatban, hogy nincs miért aggódni. A gyermekkori oltásoknak se lett hosszútávú hatása, meg az influenzaoltásoknak se, pedig az is évente új. A covidnak viszont könnyen lehet súlyos szövődménye.
2021. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 💕

Amúgy én azt mondom, hogyha lenne esetleg bármilyen hosszútávú mellékhatása, azzal majd akkor. A tudomány csak fejlődik, de jelenleg az oltáson kívül sajnos nem bízhatunk másban. Múlt héten 30as évei elején járó, teljesen egészséges kolléganőm halt bele. 🙁

2021. ápr. 16. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!