Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik beoltattak magukat: ti...

Akik beoltattak magukat: ti féltek az oltások hosszútávú mellekhatasaitol?

Figyelt kérdés

Engem hétvégén fognak oltani pfizerrel.

De előbb egy cikk alatt annyi negatív komment volt, hogy ilyenkor elbizonytalanodom, hogy tényleg jól teszem-e. Mindenki a hosszútávú mellekhatasokrol beszél.


Komoly válaszokat írjatok légyszi.


2021. ápr. 16. 12:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező.

Egyrészt részvétem, másrészt az oltáselleneseket nem fogja érdekelni, hogy ki halt meg covidban, mivel az szerintük csak kamu. Sajnos saját tapasztalat, amikor egy régi barátnőmnek meséltem a rokoni, ismerősi körben történt halálesetekről/intenzív osztályon végződött dolgokról, csak annyit tudott hajtogatni, hogy biztosan volt alapbetegségük. Ebbe kapaszkodott, hogy a saját oltásellenes "érveit" tudja magyarázni.

Felesleges vitázni velük, szakembereket röhögnek ki 8. általánost végzett marikák, akik ötig nem tudnak elszámolni. :/

2021. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó. Az hogy ki halt meg konkrétan covidban, azt te sem tudod, mert minden olyan embert oda húznak be, akinek volt pozitív tesztje, függetlenül a konkrét halál októl.

Mekkora a korona vírus halálozási rátája? Mekkora a közlekedési baleseteké? Autóba se ülsz többet?


Aki abban látja a megoldást, az oltasson persze, de nagyon fárasztó már ez a hiszti, amivel az apokalipszis lovasait próbáljátok megidézni minden féle érzelmi húrokat pengetve. Jah, amikor koronás voltam, pont így gondoltam.

2021. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22%
Katasztrófa, hogy mekkora Covid hisztit alakítottak ki a kormányok világszerte. Ha az ember nem néz Tv-t, nem hallgat rádiót és az internetet sem böngészi, a Covid hirtelen eltűnik. Aki akar oltassa be magát, aki meg nem bízik az oltásokban, az maga döntse el, hogy vállalja-e, hogy esetleg megbetegszik. Ha valamit ráerőltetnek az emberre, az mindig felettébb gyanús.
2021. máj. 5. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként én nagyon is tartok az oltások mellékhatásaitól, jobban, mint attól, hogy Covidos leszek.
2021. máj. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

23: de marha okos vagy!

Megelőzési paradoxon....

Csakhogy az immunitás, az hogy le tudjuk-e a vírust az az egész társadalom átoltottságától függ...

Szóval nyugodtan hátráltassátok az oltást! De akkor ne károgjatok, hogy miért van még lezárás!

2021. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!