Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a fű hatása?

Milyen érzés a fű hatása?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan hogy mikor ellazulsz nagyon akkor mintha a felhők között lennél?
2021. ápr. 24. 11:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék..52/F
2021. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát amikor lenyirom a pázsitot akkor nagy elégedetseggel vegyes fáradtság lesz rajtam úrrá. És nagyon éhes leszek utána.
2021. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem nézni utána ahogy bogarásznak a kis rigók
2021. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem az adott állapotomat erősíti fel. Ha jó kedvem van, akkor minden vicces lesz és röhögőgörcsöt kapok, ha szomorú vagyok, akkor az ül rám. De igen, kicsit könnyebbnek érzi magát az ember fizikailag.

De csak párszor szívtam, nem volt akkora élmény, hogy rá tudjak szokni, meg nyilván nem is akartam.

2021. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Mindenki másként reagál rá és mást érez. Én korábban rendszeres fűhasználó voltam és fű és fű között is hatalmas különbség van. Van amelyik lehúz, van amekyiktől tényleg olyan mintha a felhők között lennél, vagy inkább a marson :D van amelyiktöl vicces lesz minden, van amelyik csak az elméd túráztatja. Függ attól is egyedül dogyasztod vagy társasággal, ha társaságba akkor milyen emberekkel. Anyám is kipróbálta 50 évesen,ő negatívan élte meg többször is. Felerősítette a szorongását.
2021. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Haverommal fogunk 0,8 at xddd. Én már sokszor szivtam viszont ő még soha. Ő kényszerített rá hogy szivjak vele meg azt mondta dehogy leszek rosszul én birom. Olyat fogok nevetni mikor pánikol meg ilyenek 🤣🤣
2021. ápr. 24. 11:51
 7/20 anonim ***** válasza:
Nálam nagyban társaságfüggő, helyszínfüggő. Ismeretlen helyen frusztrált voltam. Nagyobb társaságban meg többször tört rám szorongás, azt akartam, hogy legyen már vége, teljen le a két óra meg ilyenek:D Ugyanakkor társaságban is voltak jó, vicces élményeim, de igen, fűtől is függ, ritkán találkoztam olyannal, ami nem a gondolataim erősítette fel, hanem csak úgy nevetek tőle és jól érzem magam. Egyedül viszont mindig imádtam.
2021. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ne. Ne nevesd ki, ha pánikol, szörnyű élmény lesz neki. Mikor először cigiztem, azzal pánikoltattak be, hogy vérvörös a szemem, egyből levágja mindenki mi van velem meg stb. G*ci szar volt. :D
2021. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell elrontani neki, meg ilyen kcsögnek lenni? Nem lehet lightos cigit csinálni és jó élményt adni neki? Ne legyél már gyökér!
2021. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tőlem vette hanem egy másik gyerektől aki amugyis nagyon lehuzta mert 7 ezerért adta neki és elvileg még oregánót is rak bele mások szerint. Így járt és akkor megbízható, persze... Kíváncsi leszek.
2021. ápr. 24. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!