Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés a fű hatása?

Milyen érzés a fű hatása?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan hogy mikor ellazulsz nagyon akkor mintha a felhők között lennél?
2021. ápr. 24. 11:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Azta, hány éves vagy? Nem értem már miről beszélsz. Megkérdezed milyen a fű hatása, (úgy, hogy már szívtál). Leírjuk, majd írod, hogy a haveroddal fogsz, aki még nem csinálta, és milyen jókat fogsz nevetni a para flessein. Majd írjuk, hogy ne legyél gyökér és ne paráztasd be, erre a válaszod, hogy nem tőled veszi és lehúzzák csóri haverod, aki valószínűleg még semmit nem tud arról mi, hogy megy. Szerezhettél volna Te neki inkább, így nem oregánót kaptatok volna 7k-ért.

Lehet én vagyok beállva, hogy ezt nem tudom összerakni és nem értem a logikát:D

2021. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt néztem én is,hogy már lehet a kérdező van beállva,mert kezd értelmetlen lenni 🤣
2021. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Xd dehogy. Én tudnék neki de nem bizok meg benne mert nekem volt már bajom belőle. Amilyen balfsz biztos rajtakapják.
2021. ápr. 24. 12:23
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert sose szivtam egyszerre ilyen sokat.
2021. ápr. 24. 12:24
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha jó akkor nem is kell belőle annyi. XD de bele még nem halt senki
2021. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"Én tudnék neki de nem bizok meg benne mert nekem volt már bajom belőle. Amilyen balfsz biztos rajtakapják."


Én a helyében elgondolkodnék, hogy biztosan a barátja vagy-e. Minek ellenség, ha ilyen "barátja" van...

2021. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Sztem túlszívni magatokat nincs értelme, csak hánytok. Persze az a 0.8 jó lesz 0.4-nek, szóval kettőtöknek elég lesz, de nem lesz olyan "kemény".
2021. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De szemét vagy...
2021. ápr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Annyi volt hogy beflesseltettem oket hogy el fognak ajulni es haza szaladtak xd
2021. ápr. 25. 20:13
 20/20 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra, hogy egy gyökér vagy.
2021. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!