Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás közben enyhén, futás...

Futás közben enyhén, futás végeztével közepesen fáj a derekamnál futó gerinc rész, viszont amint leülök egy fél percre mint ha nem is lett volna fájdalom, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem rég keztem el futni, sajnos van rajtam kb 5 kg (+-1,2 kg) túl súj, ezért hát elkezdtem lazán futni 500-600 métereket két naponta, viszont ma futás után már megfájdult a derekamnál lévő gerinc rész. Haza ballagtam és utána kicsit leültem max 1 percet. Felálltam és mint ha mi se történt volna. Emellett, beszúrt ma még a bordáim alatt is ami nekem új volt. Valami tanács mi lehet a probléma? Valakinek volt hasonló gondja? Esetleg valami megoldás?

2021. máj. 3. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
85%
Hátizom erősítés és nyújtás segíteni fog
2021. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!