Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy sokszor érzek füstszagot úgy, hogy nem ég tűz?

Figyelt kérdés
Gyakran fordul elő már elég kis korom óta, hogy annak ellenére, hogy se tűz, se gyertya se füstölő, se cigaretta nem ég a közelemben erős füstszagot érzek. Ennek mi lehet az oka?
2021. máj. 6. 13:45
 1/6 anonim válasza:
Talán csak becsapnak az érzékeid (az orr tele van szagló-, és idegsejtekkel, de ez nem garancia, hogy megfelelően működjenek). Mint aki elvesztette az egyik végtagját, mégis állandó viszketést érez az egykori karja/lába helyén.
2021. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bárhol érzed ezt a füstszagot?

Nincs jellemző hely, időpont, megvilágítás, szín, esemény ami egy tudattalan emléket idéz fel benned?

2021. máj. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bárhol, bármikor😅
2021. máj. 7. 07:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez inkább Egészség kategóriás kérdés.
2021. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez más, de nekem az egyik ismerősöm szintén mindig füst szagot érzett, neki azt mondták, a covid miatt lehet, mert előtte pár héttel volt beteg. De mivel neked régóta van ez, ezért biztos nem emiatt van, ezt csak úgy leírtam, mert a tünet ugyanaz.
2021. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régen is volt koronavírus
2021. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!