Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/614 anonim ***** válasza:
81%

Pedig akár igaza is lehetne...

Nem vagyok összeesküvés hívő de feltételezzük, hogy ha ránk rontanának a gonosz nagyhatalmú emberek.

Neked, nekem a szomszédnak mi lenne a kezünkben ellenük?

Valamilyen kéziszerszám Max.

Ez már nagyon más írány mint a kérdés...

Hogy on is legyen benne a hszben.

A linkelt pdfben azért sok kérdésre választ kaphat a kérdező...

Pl a 8as kérdésére.

De ez egyértelműen egy kísérleti gyógyszer...

Hivatalosan leírva.

2021. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/614 anonim ***** válasza:
85%
Akkor most kisérleteznek az emberiségen?
2021. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/614 anonim ***** válasza:
87%

Igen.

Az egész bolygón.

Hisz kísérleti gyógyszert adnak.

Mindegyik vakcinát csak saját felelősségre adják.

Ezért is kell regisztrálni rá.

2021. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/614 anonim ***** válasza:
25%
De a 3. fázis már véget ért nem?
2021. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/614 anonim ***** válasza:
83%
90: a te cukor mázas kis álom világodban szerinted meddig tud az emberiség szaporodni? Javaslom olvasgassál picit a játékelméleti modellekről... azok, akik a világot igazából irányítják (nem, nem a politikusok) szerinted hosszú távon mi lehet a céljuk? Mert most a totális önmegsemmisülés felé rohanunk, amihez te boldogan tapsolgatsz.
2021. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/614 anonim ***** válasza:
27%

Végzős orvosis vagyok, január óta oltott, 24 éves, egészséges nő. Válaszaim számodra:


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?

Nyilván senki nem lát a jövőbe, szóval nem zárható ki teljesen, hogy nem lesz hosszútávú mellékhatás. De amiket biztosan tudunk, azok a következők:

- a COVID egészen biztosan és nagy arányban okoz hosszútávú szövődményeket, lehet, hogy egy náthával megúszod az egészet, majd pár hónap múlva nem bírsz elmenni edzeni, mert a légzésfunkciód a béka segge alatt van. Ezt az oltással megelőzheted.

- a járvány kezdetén emlegetett veszélyeztett populációt el kell felejteni, nem lehet már amögé bújni, hogy fiatal vagy és egészséges. Fogtam én már 25 éves fiú kezét az intenzíven. Szerencsére felépült, de 1 hétig minimum bent feküdt és nem tudom milyen maradandó tüdőkárosodása lett

- a tudomány, a biológia, az orvoslás stb. mai állása szerint szinte kizárt, hogy bármilyen hosszútávú szövődménye legyen az oltásnak. Mindig kérdeztem erről másokat, hogy oké szerinte lesz mellékhatás, elfogadom. De mi az elképzelés, milyen folyamatokat indít el a szervezetben? Erre már nem szoktak válaszolni.


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?

Egyrészt nem ugyanazok gyártják a vakcinát, mint akik az intézkedéseket hozzák, másrészt hol is olvastad, hogy nem vállalnak felelősséget? A facebook-on? Mert én ilyet hivatalos szervtől nem hallottam.


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.

Úgy fogod fel ahogy akarod, szerintem nem létfontosságú az edzőterem stb., amíg nem lehetett menni én is pl. kondiparkoztam. Most meg már van kártyám, oltva vagyok és minden olyan mint régen.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?

Mint írtam, el kell felejteni a veszélyeztetett kategóriát, mindenkire veszélyes lehet, plusz az oltások nem így működnek. Nem megyek bele a statisztikába, mert nem tudom mit néztél.


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?

Semmi. Idióta intézkedéseket hoznak. De ez nem azt jelenti, hogy a vírus nem valós/ nem veszélyes.


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.

Semmi. Buta intézkedés.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?

A vírus valódi.


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?

Hát, annak elég gyenge.


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?

És ha igen? Az mivel egyenlő? Nem kell az oltás mert a vírus kamu? Hm.


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?

Ha jön vírus, ami veszélyes és új, akkor lehetséges. Egy pár járvány már lezajlott az emberiség története során. A SARS-CoV-ot elég jól megúsztuk, a SARS-CoV2 durvább ellenségnek bizonyult.

2021. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/614 anonim ***** válasza:
37%
96: korrekt válaszok. Amúgy mennyi a korona vírus halálozási aránya?
2021. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/614 anonim ***** válasza:
28%
96: ott a pont.
2021. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/614 anonim ***** válasza:
58%
Hol lehet megnézni a statisztikákat, hogy a világon vakcinákra lebontva hány embert oltottak már be?
2021. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/614 anonim ***** válasza:
83%

96-os tudor doktor.

Nyilván senki nem lát a jövőbe, szóval nem zárható ki teljesen, hogy nem lesz hosszútávú mellékhatás.

a tudomány, a biológia, az orvoslás stb. mai állása szerint szinte kizárt, hogy bármilyen hosszútávú szövődménye legyen az oltásnak.

Mintha nyunyóka asszonyt hallanám, egyik szavad üti a másikat, Most akkor mi van? X eld be a jót.nem kizárt a hosszú távú mellékhatás, utána meg szinte kizárt.Szerinted közel egymilliárd beoltott ember, elég gyenge emberkísérlet? Csak két közeli ismerős körbehányta szédelegve a szobát, és egy 50 éves egészséges férfi 5 napra meghalt,és őket ismertem, nem a szomszéd mesélte. Szörnyű ha ilyen orvosaink lesznek. Fogtad a 25 éves kezét, de gőzöd sincs mi van vele, sugárzik a ridegség az egész írásból. Jól kiképeztek, de gyógyítani sose fogsz.

2021. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!