Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/614 anonim ***** válasza:
93%

Bennem is ugyanezek a kérdések merülnek fel, de sajnos többnyire senki nem tud (vagy nem akar) rájuk választ adni.

Egyszerűen katasztrófa, ami itt folyik. Már csak az is, hogy megy a vita az “oltottak” és az “oltatlanok” között.

Amúgy le merem fogadni, ha ne adj isten évek múlva vagy valamikor bármi rossz kiderülne a vakcinákról, azt sem hoznák nyilvánosságra, hanem elhallgatnák vagy behazudnának valamit. Itt már soha nem lehet tudni a teljes igazságot semmiről, egyszerűen annyira könnyű befolyásolni, manipulálni az embereket úgy, hogy sokan észre sem veszik. Legyen szó bármiről.

2021. máj. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/614 anonim ***** válasza:
100%

lol.

"kérdezd meg az orvost"

El sem tudja sok ember képzelni, hogy sok orvos képes egy egészséges embert megcsonkítani a pénzért...

Személyes tapasztalat.

Nem véletlenül van szabad akarat!

Nem véletlenül kell aláírni 1 wcpapírt mielőtt belédnyomják az akármit...

Egyél inkább zöldségeket, gyümölcsöket, menj a pároddal ha van sétálni, szeretkezzetek stb...

Ne agyalj ennyit ezen.

Mocsok világot élünk.

Nem fogsz egyértelmű válaszokat kapni.

Mert rossz páciens vagy.

A jó páciens aláír bármit, hogy meggyógyuljon, ha kérdezel csak furcsa pillantásokkal fogsz találkozni...

2021. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/614 anonim ***** válasza:
0%

"De ja gondolod nagyfiu beszélgessünk személyesen, ott nyugodtan elbábozhatod a kis érveidet, nah mit szólsz? :)"


Nagyon szívesen, várlak az edzőteremben. Ja nem, téged oda nem engednek be, mert félsz a szuritól.

2021. máj. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/614 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó!

Te az oviban érzed magad?

Schwarzenegger sem járt edzőterembe fiatal korában azt mégis ha adna 1 tockost az akkori énje bekaksiznál..

Gyerekes vagy.

Nem a szuritól fél senki sem.

Hanem ami benne van.

Te tudod mit kaptál?

Kaptál róla valami dokumentumot?

Mik az összetevői?

Fotózd le kérlek és linkeld be.

2021. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/614 anonim ***** válasza:
35%

"Te tudod mit kaptál?

Kaptál róla valami dokumentumot?

Mik az összetevői?

Fotózd le kérlek és linkeld be."


Tessék:

[link]

2021. máj. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/614 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, nem olyan egyszerű nyelvezetű, mint amiket ti olvastok/néztek, de legalább hiteles.
2021. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/614 anonim ***** válasza:
91%

86: ismét: senki nem mondta, hogy az oltás rossz, csak azt, hogy próbáld meg elfogadni mások véleményét is, még akkor is, ha nehezedre esik.

Én elhiszem, hogy könnyebb magadba szuratni valamit, mint változtatni az életmódon, meg ezen az önpusztító, nocebo gondolkodáson... De attól, hogy te ilyen életet kívánsz élni, más nem szeretne Veled ebben osztozni.

2021. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/614 anonim ***** válasza:
87%

Ezt kikerested google-be és ideszúrtad.

Én arra lennék kíváncsi amit a doki adott neked...

2021. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/614 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell éveket várni , fel kell menni a facéra az Oltás után elhunytak és károsultak oldalra. Kb kétnaponta írnak hozzátartozók, van aki oltás után 20 percell lecsúszott a székről stroke most egyenlőre tolókocsiban. Sose hittem az összeesküvés elméletekben. De úgy látom az 5G és a negyedik ipari forradalom, eljövetelét akarják gyorsítani. Mig végül akik maradnak egy gazdag réteg, és a megmaradt igazából haszontalan, kontrolált, lassan eltünő réteg. Ami marad a kiváltságos elit, akiket a gépek szolgálnak ki, meg pár rabszolga a gépek mellé, ez az elképzelésük.szerintem. De remélem lesz olyan tökös az emberiség, hogy pofán veri őket.
2021. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/614 anonim ***** válasza:
0%
A gyíkembereket elfelejtetted... Nem fáj a fejed ennyi hülyeségtől?
2021. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!