Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hosszú távú mellékhatása...

Lehet hosszú távú mellékhatása a koronavírus vakcinának?

Figyelt kérdés

Nehéz volt eldönteni, hogy a politikához vagy az egészséghez soroljam ezt a kérdést... :D

25 éves fiatal vagyok, jó immunrendszerrel. És azt érzem, hogy korlátozva vagyok, nem mehet edzeni, nem mehetek nyaralni (oké tudom lehet menni pcr teszttel, de kinek van kedve ezzel bajlódni meg ha pozitív, akkor off az egész), szóval zsarolva érzem magam az oltást illetően. Ha már ennyire rám akarja tukmálni ez a világ az oltást, akkor lenne pár kérdésem, amiben tök jó lenne, ha meggyőznének (tudom nem gyakori kérdéseken kéne, hanem orvosoktól kérdeznem, de nem nagyon tud ezekre válaszolni senki).


1. Elképzelhető, hogy hosszú távon van mellékhatása az oltásoknak?


2. Miért nem vállalja senki a felelősséget, ha bármi bajom lesz az oltástól? Ha már megmondják, hogy nem mehetek sehova, akkor nem illene cserébe vállalni a felelősséget is?


3. Miért mondják, hogy önkéntes az oltás? Én kényszerítésnek érzem, mert tiltásokkal beleavatkoznak az életembe.


4. Letöltöttem, megnéztem a KSH halálozási statisztikát. Az elmúlt években ugyanannyian haltak meg havi szinten kb, 65 év felett haltak csak meg többen. Nem lenne elég csak a veszélyeztetettek beoltása?


5. 10 főnél nagyobb buliba nem mehetek, de a Deákon maszk nélkül nyugodtan ihatok több száz emberrel, mi ebben a logika?


6. Mi a logika abban, hogy éjféltől nem mehetek ki? Hiszen akkor úgyis kevesen vannak kint.


7. Nem lehet, hogy ez az egész inkább egy politikai vírus, arra hogy néhány cég jól megszedje magát?


8. Nem lehet, hogy ez egy emberkísérlet?


9. Nem lehet, hogy arra megy ki a játék, hogy a piacot újraosszák a 'haveroknak'?


10. Mostantól mindig ez lesz a trend, hogy jön vmi vírus és lekorlátoznak mindenben?



2021. máj. 21. 02:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/614 anonim ***** válasza:
100%
50. Teljesen egyetértek, én is ugyanígy gondolom
2021. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/614 anonim ***** válasza:
63%

Covid: bizonyítottan (tapasztalat) gyakran van hosszú távú mellékhatása, károsodást okoz. Nagyon hosszú távú hatása nem ismert.

Oltás: Sars-cov2 vírus csak egy kis részét tartalmazza, ami önmagában nem okoz gondot rövidtávon, és középtávon sem, hosszú távon gyakorlatban még nem tudni, de elméletben szinte teljesen kizárt.

2021. máj. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/614 anonim ***** válasza:
12%
Jó, ne oltasd magad, mert jogod van a tudomány helyett a konspirációkban hinni, jogod van rendelkezni a testeddel, az egészségeddel, sőt még az életeddel is. De mi lenne akkor, ha mindenki így gondolkodna? Hány embernek kéne akár 20-30-40 évesen meghalnia? Hány vállalkozásnak kellene még csődbe mennie? Meddig kellene még étterem, mozi, színház, koncert, uszoda, edzőterem, óvoda, iskola, egyetem nélkül élni? Tehát, kedves oltásellenesek, jogotok van dönteni és kételkedni, de azért ne legyetek olyan büszkék magatokra.
2021. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/614 anonim ***** válasza:
64%

53 már kértelek, hogy fejezd be a hisztit. Az általad említett dolgok az olyan egy bites félszerzetek miatt vannak, mint te, nem a vírus miatt, úgyhogy ne legyél magadra büszke. Oltasd be magad, aztán menjél anyukádhoz, hogy védjen meg a gonosz gondolkodoktol (akiket a hiányos szókincsed miatt csak oltás ellenesnek hívsz)

De rajtad szerintem már ez sem segít. Ha 50 évig élsz még, az pont olyan szar lesz, mint a mostani.

2021. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/614 anonim ***** válasza:
10%

"aztán menjél anyukádhoz"

Én még szerencsére mehetek, de nem egy ismerősöm, barátom veszítette el a szeretteit az elmúlt egy évben. Nem én hisztizek, hanem te és a hozzád hasonlók.

2021. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/614 anonim ***** válasza:
89%

55 igen? Akkor miért másokra mutogatottok a saját feusztrácioitok miatt? Érdekes... Még egy oltatlant sem hallottam panaszkodni, hogy más miért oltatja be magát, ti meg úton út félen ezt teszitek...

Az eddig nem volt fontos hogy hányan halnak meg rákban, kórházi fertőzésben, légszennyezésben, influenzában, fagynak meg az utcán?

Gondolom nagyon sok mindent tettél eddig is te igazság bajnoka, te társadalmi érték megtestesítője, hogy most ide jössz osztani azt, aki nem ért egyet a hülyeségekkel.

2021. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/614 anonim ***** válasza:
83%
Jah... És nekem semmi gondom nincs azzal, ha valaki oltat, ha így látja jónak... Addig, ameddig a saját dolgaként kezeli. Neked ezt nem sikerült abszolválnod, anyád még nevelhetne picit.
2021. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/614 anonim ***** válasza:
85%
#19: 🐑🐑🐑
2021. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/614 anonim ***** válasza:
100%
Évente (kb 1,5millió halott van a közlekedési balesetekben.Mégsem tiltják be,állítják le az autó,kamion,busz stb gyártást.Még az 56-oshoz is jól írta ; tessék kikeresni mennyien halnak meg évente a légszennyezés következtében.
2021. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/614 anonim ***** válasza:
0%

"anyád még nevelhetne picit"


Elég csak a stílust nézni, hogy világos legyen: ki a frusztrált.

2021. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!