Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már soha többet nem lesz...

Most már soha többet nem lesz nyugodt életünk?

Figyelt kérdés
Azok, akik nem akarják beoltatni magukat nem gondolnak bele, hogy emiatt nem fogunk szabadulni a pandémiától? Azok válaszát várom első sorban, akik nem kérik az oltást (nyilván nem azokra gondolok, akik valami egészségi probléma miatt nem teszik). Nem akartok szabad életet?

2021. jún. 7. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező! Mindenkit kizártál, mivel mindenki egészségi probléma miatt utasítja vissza. Aki most egészséges, az is akar maradni. Miért kockáztatná az egészségét egy teszt fázisban lévő pancsolmánnyal?
2021. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
Jó.Akkor csináljatok amit akartok, majd jönni fog egy újabb hullám, újabb lezárások. Csodálatos élet ez!
2021. jún. 17. 22:22
 53/67 anonim ***** válasza:
93%

A diszkriminációs igazolvány miatt nekünk most is lezárás van, szóval nekem nem lesz nagy változás. Nem fog megérinteni 😉 Most akkor én azért kockáztassam a saját egészségem, hogy te tovább bulizgass? Bocs, de nem🤷

#51

2021. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
0%

Azért nem engedik az oltatlanokat, hogy az emberek egészségét védjék.

Amúgy nekem is fontos az egészségi állapotom megőrzése, ezért oltattam.

2021. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
91%
Milyen embereknek védik az egészségét, már bocs? Az oltottak ugye "védettek állítólag", szóval nincs mitől védeni őket. Az oltatlanok meg önszántukból azok, majd ők eldöntik, hogy nekik belefér-e az a hatalmas kockázat. Ha úgy döntenek, hogy nem, akkor majd maguktól otthon maradnak. Én senkit nem kértem, hogy védjen meg. Érdekes a tömött buszon senki nem akar megvédeni. Mi lesz a következő? Beköltözik hozzám valaki, hogy ügyeljen rá, nehogy óvatlanul "befagyizzak" és megfájduljon a torkom, el ne csússzak a konyhakövön vagy, meg ne rázzon az áram? Ezek nagyon veszélyes dolgok! Némelyik halálos is. Mi van, ha nem tudok magamra vigyázni? Akkor most nem véd meg senki?😂
2021. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:
Akik nem oltanak ne oltsanak, viszont maradjanak otthon 11 és 5 óra között, s csak dolgozni és vásárolni járjanak! Vagy hordjanak maszkot mindenhol!
2021. jún. 19. 23:43
 57/67 anonim ***** válasza:
100%
56. Jól van.Ha te így akarod,akkor így lesz.
2021. jún. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
Nem! Ti akarjátok! Nem volt még elég ebből a k.... járványból!!!???
2021. jún. 20. 13:20
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
#58! Ne idegeskedj, mert abba betegszel bele🙂 Téged az nem érint, hogy mi hogy fertőzzük egymást. Te megkaptad az életelixírt, sebezhetetlen vagy🙂
2021. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
91%

Így van!Az élet forrásából kapott így aztán nem is értem mi a baja.Határ nyit 24-én=mehet ahova akar nyaralni mert ótása is megvan.Fax érti a feszkót nála.59-es👏👏

Aki oltatlan meg teszteltethet sok helyen ha menni akar vagy visszajönni úgyhogy kuss

2021. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!