Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kenjem a bőröm, hogy...

Mivel kenjem a bőröm, hogy feszesebb legyen és a striák eltűnjenek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogyni és nem szeretném, hogy lógjon majd a bőröm. És a striák is jók lennének, ha nem pirosak, meg lilák, hanem bőrszínűek lennének. Ja, meg narancsbőrre is jó lenne valami. Abból mondjuk nincs sok és úgy hallottam, hogy az egészséges életmód, meg ha úgy zuhanyzol, hogy nagyon hideg vízzel egy ideig uána meg nagyon meleggel, akkor az segít eltávolítani.

Szóval striák és laza bőr ellen valami bőr feszesítő krémet vagy valamit tudnátok ajánlani?



2021. jún. 9. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A striákat nem tudod eltüntetni. Teljesen bőrszínű nem lesz, de idővel kifehéredik.

Ha nem akarod, hogy a bőröd megnyúljon, akkor oda kell figyelni az elegendő folyadékbevitelre (10 testsúly kilogrammonként 3 dl). Kell minden nap némi állati zsiradék, mivel kell a kollagén a bőrnek. Emellé ehetsz kis zselatint is, joghurttal keverve, szintén a kollagén miatt.

2021. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A striákra a retinol jo hatással lehet, de teljesen eltűnni nem fognak, csak kivilágosodni.

Az előttem válaszolo mindent jól leírt, még a C vitamint tenném hozzá, mert az természetes módon serkenti a kollagén termelődését, az pedig feszesebb bőrt eredményez.

2021. jún. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előttem sok mindent leírtak, de a lényeget nem, ezeket meg tudod előzni, mert utólag már nem igazán lehet kezelni. Ha lassan fogysz, akkor ehhez a bőröd tud alkalmazkodni, és nem reped szét, vagy fog lógni, a mozgás is fontos a feszességhez, narancsbőr ellen.
2021. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy utólag a genetika dönti el, hogy eltűnnek-e vagy sem. Megelőzésre a tiszta mandulaolajról bizonyították, hogy hatásos - terheseknél. [link]
2021. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!