Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiket Pfizerrel oltottak?

Akiket Pfizerrel oltottak?

Figyelt kérdés
Van olyan itt akit Pfizerrel oltottak több hónapja, vagy ismer olyat akit igen? Édesapám kb 2 hónapja kapta meg a második Pfizer oltását is. Eddig semmi baja nem, de az feltünt hogy ingerlékenyebb lett. Betudtuk annak hogy rossz napjai vannak. Viszont a szemei elkezdtek rohamosan romlani. Villódzó fényeket lát. Elment mindenféle orvoshoz. Szemész, neurológus, kardiológus stb. Minden eredménye korához képest tökéletes. Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza. Jelezték is az illetékes hatósag felé ezt. Volt vagy van más is aki így járt a Pfizer után pár hónappal? Vagy ismertek valakit aki így járt? Ui:nem vagyok oltásellenes, de aggaszt hogy hogy járt édesapám. Másoktól meg Pfizer utáni arcbénulásról hallottam.
2021. júl. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
58%
Férjemnek is hasonló tunetei vannak egy ideje, bar neki elég ritkán fordul elő. Pfizer oltast kapott, de nem tudnám megmondani, hogy az oltás előtt vagy után kezdődött. A vérnyomása és a cukor rendben van nála. A dokija a szemészetet ajanlotta neki, de még nem tudott elmenni, bár nem is nagyon sietett eddig, mert csak néhányszor fordult elő és a látása nem romlott.
2021. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
44%

"Az pedig hogy titkolják az ilyen eseteket az tény."


Nem tény, azért mert a te degenerált világodban ez így van, még nem biztos, hogy igazad is van.

2021. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
12-es de tény! Fel kéne fogni hogy vakcina verseny van! Ez már rég nem a koronáról szól. 11-es a te férjed is villódzó tüneteket lát? Apunak is teljesen jó a cukra és a vérnyomása is.
2021. júl. 5. 10:36
 14/47 anonim ***** válasza:
67%

9: "Az pedig hogy titkolják az ilyen eseteket az tény. Na ebben viszont mindenki biztos lehet!"


Értem, vagyis kamu az egész, és csak azért találtad ki, hogy nyomathasd az oltásellenes propagandádat.

2021. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Azt is elhiszem hogy sokaknál mint pl a 12-es erősen dolgozik a kognitív disszonancia. Azaz hogy az oltás csak szép és jó és biztonságos. Akkor is ha nem mindenkinek reagál úgy a szervezete rá.
2021. júl. 5. 10:38
 16/47 anonim ***** válasza:
58%
Nem bameg, NEM TÉNY.
2021. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
14-re is igaz az előbbi amit a 12-nek írtam. Kognitív disszonancia.
2021. júl. 5. 10:39
 18/47 anonim ***** válasza:
Kérdező nem lehet h covidos? Csak az oltás miatt nem lett markánsabb tünet?
2021. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
16 csak sajnálni tudom a szemellenzős nézőpontod. Nem mi denkinek reagal úgy a szervezete az oltásra hogy semmi gondot nem okoz neki. Ezt kéne felfogni. De látom nehéz.
2021. júl. 5. 10:40
 20/47 anonim ***** válasza:
77%
Imádom az ilyen hülyéket :) Még azt mondja, TÉNY. Kérdező, szerintem meg TÉNY, hogy az agyi kapacitásod, és a józan ítélőképességed a béka feneke alatt van. Ez TÉNY :D
2021. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!