Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiket Pfizerrel oltottak?

Akiket Pfizerrel oltottak?

Figyelt kérdés
Van olyan itt akit Pfizerrel oltottak több hónapja, vagy ismer olyat akit igen? Édesapám kb 2 hónapja kapta meg a második Pfizer oltását is. Eddig semmi baja nem, de az feltünt hogy ingerlékenyebb lett. Betudtuk annak hogy rossz napjai vannak. Viszont a szemei elkezdtek rohamosan romlani. Villódzó fényeket lát. Elment mindenféle orvoshoz. Szemész, neurológus, kardiológus stb. Minden eredménye korához képest tökéletes. Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza. Jelezték is az illetékes hatósag felé ezt. Volt vagy van más is aki így járt a Pfizer után pár hónappal? Vagy ismertek valakit aki így járt? Ui:nem vagyok oltásellenes, de aggaszt hogy hogy járt édesapám. Másoktól meg Pfizer utáni arcbénulásról hallottam.
2021. júl. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Sőt szemészetileg kutya baja a látásának! Szemfenék retina tökéletes.
2021. júl. 5. 10:49
 32/47 anonim ***** válasza:
29%
Oké, az oltástól van. Hogyan tovább?
2021. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
36%

"28-as hányszor mondjam hogy ez nem a korral járó látásromlás? Ennyire nem lehet felfogni?"


Nem? Érdekes. Korábban azt írtad, minden eredménye jó, ergo nincs oka a latasromlasnak se. Akkor honnan veszed, hogy nem a korral jár?

2021. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Akik ide írtak azok csak támadtak hogy nem az oltástól stb. Tisztelet a kivételnek. Az pedig örvendetes hogy senkit nem ismertek akinek baja lett volna az oltástól. Továbbra is maradjon így. Én ha azt mondanám halálesetről is tudok oltás után (mert az eleve krónikus beteg szervezetét immunrendszerét annyira felpörgette az oltas hogy egyszerűen nem bírta a tempót a szervezete és ezt több egügyis is megerősítette) azt sem hinnétek el. Az oltás lutri.
2021. júl. 5. 10:52
 35/47 A kérdező kommentje:
33-as te nagyon okos vagy! Azt sem érted amit az ember ír.
2021. júl. 5. 10:53
 36/47 anonim ***** válasza:
31%
Oké kérdező, az oltás lutri, elfogadtuk. Köszönjük. Hogyan tovább?
2021. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza."


Na, erre rém kíváncsi vagyok. Mesélj, pontosan miből állapították meg? Leleteket, kórlapot, egyebeket tudsz mutatni, amik ezt megerősítik?

2021. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
37, nem kell megmutatnia, csak írja le, hogy mi van benne.
2021. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Az influenza elleni oltás is "lutri" Sőt, talán minden oltás "lutri", mert az ember egyedi. Minden oltás beavatkozás az ember immunrendszerébe. Az, hogy miként reagál rá bárki, előre nem lehet megmondani.

Aki oltat, bármivel is, benne van a lehetőség, hogy ő bizonyos következményeket kell elviseljen. Joga van nem beadatni az oltást.

2021. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
39-es igen. Én azt hiányolom hogy azt nem szajkózza a média, hogy az oltások lehetséges következményeiért kizárólag az oltott vállal felelősséget. Úgy tálalják a vakcinákat mintha csodaszerek volnának, de a felelősségről senki nem beszél. Ez pedig nagyon nem korrekt.
2021. júl. 5. 11:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!