Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiket Pfizerrel oltottak?

Akiket Pfizerrel oltottak?

Figyelt kérdés
Van olyan itt akit Pfizerrel oltottak több hónapja, vagy ismer olyat akit igen? Édesapám kb 2 hónapja kapta meg a második Pfizer oltását is. Eddig semmi baja nem, de az feltünt hogy ingerlékenyebb lett. Betudtuk annak hogy rossz napjai vannak. Viszont a szemei elkezdtek rohamosan romlani. Villódzó fényeket lát. Elment mindenféle orvoshoz. Szemész, neurológus, kardiológus stb. Minden eredménye korához képest tökéletes. Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza. Jelezték is az illetékes hatósag felé ezt. Volt vagy van más is aki így járt a Pfizer után pár hónappal? Vagy ismertek valakit aki így járt? Ui:nem vagyok oltásellenes, de aggaszt hogy hogy járt édesapám. Másoktól meg Pfizer utáni arcbénulásról hallottam.
2021. júl. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
37-es édesapám személyes adatait nyilván nem fogom megadni idegeneknek. De ezek szerint te megadnád a hozzátartozódét.
2021. júl. 5. 11:10
 42/47 anonim ***** válasza:
86%
Nem kellenek személyes adatok. Mi a diagnózis, és mi van okként feltüntetve?
2021. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
62%

Valószínű a doki csak megemlítette az elképzeléset, de írásba nem adta. Velem is rengetegszer elofordul, hogy a haziorvos elmélkedik, mi lehet a panaszom oka. Ők is éppen olyan emberek, mint mi vagyunk es sokszor csak talalgatnak, ha valamire nem tudják a valaszt. Az en ferjem az akinek hasonló tunetei vannak, nem gondolom, hogy feltétlenül a vakcina miatt vannak tunetei lehet véletlen egybeesés is. Mi nem vagyok oltás ellenesek, nalunk mindenki saját döntésre beoltatta magát, mert voltunk már covidosok, eléggé nehezen veszeltuk at, és bár az oltás nem 100% mégis nyugodtabbak vagyunk, mert ami tőlünk telt megtettük, hogy a nagyobb bajt megelozzuk. Ennek ellenére nem dugom a fejem a homokba, ha valami mellekhatas felroppen a hírekben, hiszen tudjuk minden oltasnak lehet mellekhatasa és mi önként döntöttünk nem volt kötelező senkinek sem az. Inkabb azon csodalkozom amikor rettegnek az oltástol mikozben 20-30 eve oltják őket mindenféle betegségre, amit eddig szó nélkül elviseltek es ne mondja nekem senki, hogy amivel engem 30 eve beoltottak az megbizhatobb vakcina volt, mint amit a mai korszerű tudással fejlesztenek ki.


U.i. Privatra sosem válaszolok, ezért felesleges nekem írni.

2021. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Május 1-én kaptam a második Pfizer oltást. Még élek és semmi komoly bajom nincs 76 évesen (eltekintve a 2. tip. cukorbetegségtől stb.).
2021. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Én kb. két hete kaptam meg a második Pfizert, és utána itthon rácsukódott az ujjamra az ablakkeret :( Én nem vagyok oltásellenes, de tuti, hogy az oltástól volt, és akár el is veszíthettem volna miatta az ujjamat!!! Úgyhogy aki jót akar magának, ne oltasson!!!!
2021. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
El is tűnt a kérdező, nem tetszettek neki a válaszok :-)))
2021. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Bocs de nem itt töltöm az életem. 🙂
2021. júl. 6. 16:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!