Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akiket Pfizerrel oltottak?

Akiket Pfizerrel oltottak?

Figyelt kérdés
Van olyan itt akit Pfizerrel oltottak több hónapja, vagy ismer olyat akit igen? Édesapám kb 2 hónapja kapta meg a második Pfizer oltását is. Eddig semmi baja nem, de az feltünt hogy ingerlékenyebb lett. Betudtuk annak hogy rossz napjai vannak. Viszont a szemei elkezdtek rohamosan romlani. Villódzó fényeket lát. Elment mindenféle orvoshoz. Szemész, neurológus, kardiológus stb. Minden eredménye korához képest tökéletes. Az orvosok azt állapították meg, hogy az oltás okozza. Jelezték is az illetékes hatósag felé ezt. Volt vagy van más is aki így járt a Pfizer után pár hónappal? Vagy ismertek valakit aki így járt? Ui:nem vagyok oltásellenes, de aggaszt hogy hogy járt édesapám. Másoktól meg Pfizer utáni arcbénulásról hallottam.
2021. júl. 5. 10:05
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Igen villogó fényeket, ha jól emlékszem csukott szemmel is pulzal a fény előtte, ha elojon ez a tunet. Van hogy homalyos kitakarast lát, mintha kitakart reszek lennének a szeme előtt.
2021. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
18-as nem nem kovidos. Inkább fizikailag is aktív életet él, még 65 felett is fizikai munkát végez, jó erőnlétben van.
2021. júl. 5. 10:41
 23/47 A kérdező kommentje:
21-es igen ez van vele. És hiába mondom itt hogy minden eredménye jó.
2021. júl. 5. 10:42
 24/47 anonim ***** válasza:
61%
Oké kérdező, igazad van. Hogyan tovább? :)
2021. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Úgy tovabb hogy a dokik azt mondták csak romlani fog a látása. Na ezen mosolyogj gúnyosan.
2021. júl. 5. 10:44
 26/47 anonim ***** válasza:
23%
Ok, hogyan tovább? Tíccsuk be a oltást?
2021. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
26-os nagyon nem érted! Hol mondtam én azt hogy tiltsák be az oltás? Sehol!
2021. júl. 5. 10:47
 28/47 anonim ***** válasza:
43%
Nezd, a korral romlik az ember latasa. Ez teny. Ergo, apaddal a vilagon semmi olyan nem tortent, ami tobb millió masik emberrel nem történt meg vagy nem fog megtörténni.
2021. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
41%

Akkor jó! :)

Akkor nem értem mire vagy kíváncsi. Megírták sokan, hogy senkit nem ismernek akivel ilyen probléma lenne, de úgy látom, hogy nem bírod elviselni ezt az igazi tényt, hogy a legtöbb embernek semmi baja...

2021. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
28-as hányszor mondjam hogy ez nem a korral járó látásromlás? Ennyire nem lehet felfogni?
2021. júl. 5. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!