Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bánod már, hogy beoltattad...

Bánod már, hogy beoltattad magad covid ellen?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 23:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

Én oltva vagyok, nem bántam meg.

Beteg is voltam, a fülem azóta zúg...

2021. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
A környezetemben rengeteg oltott van, senkinek nincs maradandó baja, a legdurvább mellékhatás az volt, hogy másnap levert volt és lázas az illető, ennyi. Nekem csak duzzadt és piros volt kicsit az oltás helye. Nem bánta meg körülöttem senki.
2021. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Semmi bajom nincs tőle.

Ha oltottan is komolyabban megbetegednék coviddal, akkor is ki tudja, talán oltás nélkül meghaltam volna. Legrosszabb esetben is csak adtam a szarnak egy pofont az oltással, de kárt nem okoztam, így nincs miért bánnom.

2021. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Beoltattam magam. Nem nagy meggyőződéssel ugyan, de megtettem. Nemigen volt mit megbánnom, kutyabajom. Hogy ért-e valamit, nem tudhatom. Alapjáraton nem voltam beteg kb 8 éve. Hogy ezt a szart elkaptam volna-e az oltás nélkül, sosem tudom meg.



A konteókon viszont csak röhögni tudok.

Az "oltott veszélyt jelent az oltatlanra" , a "majd ők hotzák be a delta variánst", meg fertőz a maszk, meg köpködjük a tüskefehérjét (mondja ezt olyan, aki szerint nincs is vírus...), meg chipet ültettek agmz emberekbe, meg ezenyi vadabbnál vadabb baromság. Ebben az országban már több a virológus, meg a futball szakértő, mint az ország teljes népessége.

2021. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó, a megnyilvánulásodból látszik, hogy nem tudsz összefüggéseiben értelmezni egy adott szöveget.... De én rád hagyom, maradj mindig ilyen "okos" és legyen szép napod. ;)
2021. aug. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, ha azzal van problémád, amit a konteókról írtam, azt az itteni hozzászólásoktól függetlenül írtam ugyan, de azért köszönöm a kioktatást. Remélem, ettől jobban fogsz aludni.
2021. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!